Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 8,5 éves Mazda 3 melyik...

8,5 éves Mazda 3 melyik társadalmi rétegnek van?

Figyelt kérdés
Persze, lehet panelbe is Mazda 3-at venni minden spórolt pénzen

2022. nov. 13. 20:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
41%
Kinek mi a "középosztály" számomra ez a szó az átlagembert jelenti,azoknál inkább az 1.gen Mazda3 a jellemző amik olyan 14-16 évesek,de máig jó kocsik. 3.gen 3-as a kicsit jómódúbb átlagemberek autója. Jöttek itt mercivel stb... aki új mercit vesz,az itthon nem középosztály hanem minimum jómódú,inkább gazdag kategória. Jó nem a milliárdos,de az megint más. A csórók meg f astrával meg régi swifttel nyomulnak ha van egyáltalán kocsijuk. Nem németbe vagyunk. Itt akinek 1-2 milliót érő kocsija van,bőven nem a szegény kategória,hanem az átlag. A te mazdád ennél vmivel drágább,azaz kicsit "jobbmódú" kocsi az átlagnál,de nem felső kat.
2022. nov. 16. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
74%
#11, jó szegényes környéken környéken lakhatsz. Én is vidéki vagyok, Budapesttől jó messze. Állítólag a második legrosszabb környék fizetések és munkalehetőegek terén. Lehet pont ezért 8 éven keresztül ingáztam Budapestre munkába. Az ottani és itteni autópark összetétele között én nem vettem észre drasztikus különbséget. Itt is van sok új, vagy fiatal autó. Az átlagot az ilyen H/J Astra és korabeli (~10-12 év) autókra tenném. MK1-es mazda3-at csak elvétve látok. Régi Swiftet, F Astrát és hasonlókat vagy fiatal srácoknál, vagy öreg nyugger fószereknél látok. Utóbbi esetben látszik hogy ők valamikor újonnan megvették, ezt hajtják 25 éve, otthon tákolják és nem is akarnak másikat.
2022. nov. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
H astra és mk1 mazda3 egy kategória/korcsoport
2022. nov. 17. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"H astra és mk1 mazda3 egy kategória/korcsoport"

Annak idején (2010-es évek legeleje) én is e kettő között gondolkoztam. Ma mégis H Astrából jóval többet látni, mint első generációs mazda3-ból. A mazda3 rövidebb ideig, 2008-ig volt gyártásban, a H Astra 2012-ig. Tehát utóbbiból vannak 10 éves példányok is (pl. rendőr Astrák), míg előbbiből 14 éves a legfiatalabb.

2022. nov. 17. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
54%
9 éves, azaz idősödő, alsó-közpkategóriás kompakt. Nem olyan nagy szám. Lakótelepi parkolók tele vannak ilyesmi autókkal. Tehát középosztály aljánál nem tenném feljebb semmiképp a mércét. Aki tehetősebb, az nem ilyen idős és nem ilyen autóval fog járni.
2023. júl. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!