Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fullad a robogom, hidegen jó,...

Fullad a robogom, hidegen jó, de ahogy elkezd melegedni csokken az alapjárat és gázadásra fullad!?

Figyelt kérdés

Hali, raktam már ki egy kérdést de sajnos nem oldodott meg. Explorer Cracker 2t 50cc robogo hidegen elsőre indul de ahogy elkezd melegedni egyből csökken az alapjarat és lefulad. Tank, csővek, karbi, levegoszuro kitakarítva, fujatva, a vaumos benzincsap mukodik. Folyik rendesen az uzemanyag. Kevert uzemanyaggal jobbat produkál, tovabb marad talpon. Videot is csináltam a problemarol. Előre is koszi. [link]

El



2022. nov. 15. 09:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Te? Segíteni? Hogy eltömítenéd csóri gyerek karbiját parafával? Ez neked a segítség? Eszem megáll. Ja és melyikünknek nem látszik a neve?

A youtube rogyásig van elektromos szivató tesztvideóval. 12V-al tesztelik. Te odáig képtelen voltál eljutni. Inkább eltömítenéd a szivatócsatornát.

További szép estét te kókler.

2022. nov. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Umm, oke.. ne veszekedjetek. Légyszi😅. A szivató lehúzást megprobáltam, de ugyan azt produkálta. A parafára még nem volt lehetőségem mert kifogyott az üzemanyag, hamarosas veszek és kiprobálom azt is. A szivató tesztelest 12V al megprobálom és jelentkezek. Köszi a tanácsokat és béke:)
2022. nov. 16. 16:15
 13/17 A kérdező kommentje:

Illetve csinaltam még 1 videót. Linkelem: [link]

Ezt fél perc járatas utan produkalta.

2022. nov. 16. 16:16
 14/17 anonim ***** válasza:
A levegő csavarod nincs nagyon kitekerve? Akkor ejti ilyen lassan a fordulatot. Tekerd be koppanásig, majd màsfél fordulatot ki.
2022. nov. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Oom, egy apró dologra lettem figyelmes, máma leszedtem a levegoszurot és odaraktam a kezem amivel 5percig tudtam menetni, ha fulladt vagy teljesen odaraktam vagy levegot adtam neki, es igy szépen tudott kiporogni is. aztán raktam oda egy zoknit amivel szintén mukodott. Csak új levegoszuro kell és jó is? gázadásra nem fulladt egyből reagált, nem fulladt le.
2022. nov. 21. 17:25
 16/17 A kérdező kommentje:
illetve ezelott leszedtem a gyertyát, fekete nedves volt. megtisztitottam és megperzseltem vihargyujtoval, visszaraktam, beindult és full gázzal a foldhoz vágott mert hiaba huztam a féket nem fogta meg annyira. semmi gázt nem guztam mégis full gázon ment.
2022. nov. 21. 17:27
 17/17 A kérdező kommentje:
probléma megoldva. levegőszűrő volt a baj. odaraktam egy zoknit és ment mint a szélvész. majd veszek egy új sport levegőszűrőt és fasza is. köszi a segítséget
2022. nov. 22. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!