Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik tengelyre tegyem a...

Melyik tengelyre tegyem a téli gumikat ha csak 1 pár van használható állapotban? Előre vagy hátra?

Figyelt kérdés
Sajnos észrevettem hogy a 4 kereken amin téli gumi van az egyiknek kiszakadt az oldala. A többi téli gumis kerék az nem szakadt csak pici repedések vannak rajtuk. Az egyik folyton leereszt ha felfújom. Így csak 2 kereket tudok felrakni amin téli gumi van az autóra. Opel Astra az autó elöl hajt

2022. nov. 22. 17:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Tankolni tudod? Kb. 1 tank benziből meglenne a gumi.
2022. dec. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Már mindegy, ideiglenesen kivontam a forgalomból karácsony előtt az opelt mert a hideg reggeleken sokszor nem bírt beindulni. Kell bele új akksi és már megint tölteni kell bele olajat, a kipufogó is kilyukadt ősszel azt meg kéne csináltatni. A 480-as benzin megszűnt ez volt az a pont hogy inkább kivontam hogy tavaszig ne vigye a pénzt.

Én nem értem miből van pénzük Magyarországon az embereknek új autóra, tisztességes munkából biztosan nem!

2022. dec. 31. 12:45
 23/23 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem mindenki új autóval jár. Másrészt nem biztos, hogy elsőre vett újat, egyre jobb autókat vett idővel,aztán utolsó annyit ért, hogy nem kell egy vagyont fizetni az újért havonta.


U.i.: köszönöm a közlekedők nevében, hogy meghoztad ezt a számunkra hasznos döntést, hogy nem veszélyezteted az életünket. Boldog új évet!

2022. dec. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!