Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha Aerox 50, gyertyacsere...

Yamaha Aerox 50, gyertyacsere után nem indul. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma reggel használtam a robogóm, indult, ment, viszont a végsebessége kicsit vissza volt esve, és amég hideg volt a motor, egy hosszabb lejtőn lefele gurulás után leállt. Újra indítóztam, be is indult és amikor húztam volna neki akkor visszatorpant, visszafulladt, és nem akart menni. Majd magához tért.


Hazaértem vele, és miután megvártam hogy kihűlt, gyertyát cseréltem benne, mert úgy olvastam, hogy a gyertya okozhat ilyet. Hát mikor akartam indítani az új gyertyával, nem indult. Illetve de, beindult pörgött 1-2őt majd leállt. Ugyan ezt többször egymás után. Visszaraktam a régi gyertyát, de ugyan ezt csinálta azzal is és most egyikkel sem indul.


Mi lehet a baj? Elrontottam valamit a gyertyacserénél?



2022. nov. 24. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Benzin baj is lehet.
2022. nov. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mit értesz benzin baj alatt? A koszos karburátor okozhat ilyet?
2022. nov. 24. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!