Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy fúrógéppel hajtható...

Enkidu kérdése:

Vettem egy fúrógéppel hajtható kis üzemanyag szivattyút, de hiába pörgetem (cső a tankban), nem szív semmit. Hogyan kell? Használtatok már ilyet?

Figyelt kérdés

2022. dec. 6. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Hát ezt elengedheted, ahogy narancsék tették az ársapkával...
2022. dec. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az nem tudom milyen, de próbáld meg befogni a végét, ameddig nem érkezik meg az üzemanyag a csőbe. Feltételezem, hogy jó irányba forgatod.
2022. dec. 7. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld először egy veder vízbe, ott látod hogy mi nem jó.
2022. dec. 7. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel nincs benzin sehol sem, nincs mit leszívjon.
2022. dec. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Majatom ***** válasza:
Az ilyenek ráfolyásos elven működnek, nem tudnak akkora vákuumot csinálni, hogy felszívjanak. Tehát csak úgy tudod működésre bírni, ha megszívod a kivezető csövét, hogy jusson el az üzemanyag a szivattyúig, utána már fog működni.
2022. dec. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden 20 évesnél fiatalabb kocsi töltőcsövében ott a lopásgátló. Nem tudod letolni az üzemanyagig a csövet, mert elakad. Ha sokat abuzálod, és elég vékony a cső, még be is szorulhat.
2022. dec. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!