Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mást is idegesít a kis utcákba...

Mást is idegesít a kis utcákban lévő sűrű átmenő autóforgalom (főleg csúcsidőben van ilyen sok helyen)?

Figyelt kérdés
Erős túlzással kb. akkora a forgalom, mint a Nagykörúton, és borzasztó idegesítő, hogy sokszor akár pár percet is várni kell, míg át akarok sétálni a túloldalra.

2022. dec. 21. 11:51
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
16 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Ez legyen a legnagyobb problémád az életben
2022. dec. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Már megszoktam.

Családi házas rész legelső házában lakom. Mögöttünk van egy keresztutca és abból is sok párhuzamos kis utca. Ez mögött egy patak és semmi, vége a városnak. Így a sok kis hátsó párhuzamos utca mind zsákutca. A mi utcánkkal párhuzamosan is lenének utcák, csakhogy szerencsétlenségünkre a miénk a legjobb állapotú, a többi mind gödrös. Így akik az összes hátsó zsákutcában laknak, oda is, vissza is rajtunk keresztül járnak. Egymást érik az autók, folyamatos a jövés menés.

De mit tudok tenni? Max ha nagyon zavar el tudnék költözni valami kis faluba. De itt még nem tartunk. A kényelem, közelség egyelőre többet ér.

2022. dec. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

"Ez legyen a legnagyobb problémád az életben"

amúgy ez elég nagy probléma a hétköznapokban. az úton való átkelés egy dolog, sokkal inkább a szurdokszerű kis utcákba beszoruló füst valamint a zaj

2022. dec. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy az! Tudom jól, törvény szerint a telek és a rajta lévő épület a tiéd. De ha pl. azért veszel adott helyen házat, mert domboldalon van, gyönyörű a táj, ellátsz sok kilométerre te is ideges lennél, ha pár év múlva felhúznak eléd egy ötemeletest.


Ahol lakom, Budapest peremkerülete. A kellemesebbek közül való. Sok kertes ház van itt. Napközben 3-5 autó ha elment reggeltől estig a mellékutcákban. Mondom egész nap. Ezeknek a döntő többsége ott lakik.


Épült vasúti felüljáró, és forgalmas kereszteződésbe lámpa. Ezek jók!

Csak az a baj, hogy a vasútsortól, és a következő utcáról nem lehet felhajtani a felüljáróra.

Az autósok nem tudnak mit tenni, bemennek az eddig csöndes utcába.

A lámpánál meg sokan nem várják meg a szabad jelzést, hanem szintén a mellékutca felé mennek.

Így most nem napi 3-5 autó megy ezeken át, hanem óránként, csúcsidőben még több.

A gyerekek nyugodtan tollasozhattak, görkorcsolyázhattak. A kutyasétáltatás sem volt gond.

KRESZ szerint nem szabályos, tudom. De itt mindenki az úttesten közlekedik, sokan ott játszanak. A korábbi forgalom autó szinte kivétel nélkül helyiek voltak, mint írtam, és tökéletesen alkalmazkodtak az itteni szokásokhoz.

2022. dec. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
56%
Ami ellen nem tudok tenni, azon nem idegesítem magam.
2022. dec. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!