Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Öngyilkosság ilyet venni...

Öngyilkosság ilyet venni családi autónak?

Figyelt kérdés

Nagyon max 6 milliót szánnánk autóra, persze maradna valamennyi tartalék is. Mindenünk megvan (hitelmentesen), de azért jó lenne józan ésszel is gondolkodni, ezért is kérdezem itt meg, persze nem nagy reménnyel, hogy bárki is segíteni tudna.

Ez a típus házasságromboló és anyagi csőddel járó vas, vagy, ha valóban nem sokat (és tényleg keveset) használjuk fenntarthatő jószág?

[link]


2022. dec. 27. 16:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%

#3 Az se csak a hanyag tulajoknál, én baromi sok km-t tapostam bele egy F10 20d-be és soha nem hagyott cserben.


Nálunk az asszony meg nem szól ilyenbe bele, ez férfi dolog, ne engedd hogy kasztráljon;)

2022. dec. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszi 11, Neked is! Maga a km miatt nem vágyom dízelre... Mi az ami gyenge pontjuk ezeknek az autóknak? Mellesleg, ha ez nem családi autó, akkor melyik?
2022. dec. 27. 19:45
 13/19 anonim ***** válasza:
21%
Tuti vétel lehet az "új" vízpumpával meg olajjal. Ha annyira teli vagy, hogy "mindenetek megvan" hitelmentesen, miért nem hozol ki egy új autót, olyat amilyet akarsz szalonból? Ha erre futja, akkor abba belerakod a 6 milliót, a maradékot meg kipörgeted 2 év alatt és minden problémát elkerültél
2022. dec. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk teli... 7 milliót 3 év alatt gyüjtüttünk össze.. Innentől lehet azt fogjátok mondani, hogy akkor felejtős az egész.
2022. dec. 27. 20:11
 15/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem az. Nem egy nagy cucc a fenntartása, nem 50d ez.
2022. dec. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Normális, megbízható autót vegyél be bajor szopó wagent!
2022. dec. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Hintalow ***** válasza:
21%

Vagány kis cigóbömös 😂😂

Mindig tuti buli, hajrá 😅

2022. dec. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

És 3 éves megtakarításotokat akarod elverni egy BMW-re? Ráadásul egy ILYENRE???


- Full fapad

- Manuális... 5-ös BMW nem a váltogatásról szól. Esetleg egy M5... de ez nem az

- 20i... 4 hengeres motor egy ilyen autóba? Nem lesz egy rakéta...

- Mindezt közel 6 millióért... Hát nem tudom. Nem néztem rá a piacra, de szerintem kicsit túlárazott.


Így összességében mindent figyelembe véve, szerintem egy borzasztó döntés. Főleg annak fényében, hogy 3 év kell nektek 7 millió Forinthoz. Amivel nincs semmi baj. De akkor szerintem ne 6 millióért nézegess használt BMW-ket... Ha meg jön rajta egy 1 milliós szerviz? Akkor fél évig áll majd a kocsi? Vagy mi? :D


Még ha nagy szerelem is ez az F10 és leszarod az anyagiakat... Könyörgöm legalább egy normálisat vegyél, ne ilyen kismotoros fullfapad szart :D.

2022. dec. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
F10 műszerfalán szerintem már a gyárban világít egy rakat hibajelző. :D :D
2022. dec. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!