Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Könnyen kezelhető egyszerű...

Könnyen kezelhető egyszerű kis automataváltó autókat tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kicsi autót ami alatt azt értem, hogy kezdő sofőr egyben anyuka vagyok, már a parkolás végett is, hogy könnyen hamar talaljak helyet. :) Sajnos első jogsim után vagy 2 év kimaradt,nagyon ritkán és keveseket mentem a férjem kombi autóival, nem szeretem, amúgyis kicsi vagyok,elveszek benne,nem érzem jól magam benne.. anyoset mikor vezettem az masabb es testhez allobbnak ereztem,benzines, es en dizelesen tanultam vezetni .. annyi rossz elmenyem,csalodas,veszekedes elt meg, hogy mindenfelekeppen automatat szeretnek elso automnak. :)

2023. jan. 2. 05:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 1 millioert lehet mar azert automatas kocsit venni. Javaslom a japan autokat hagyomanyos automataval.Toyota,Honda de a dsgt semmikepp se az sokkal rizikosabb meg az Audi fokozatmentes multitronikjat se. csak legyen pluszba ra kb meg egy ennyid ha gond lenne a valtojaval.
2023. jan. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Mostmar elengedtem a automatas dolgot.. sikerült végül lekuzdenem a sajat felelmem .Parszor vezettem ugy, hogy aposom vagy ferjem volt mellettem, aztan vegul egyedul is voltam azota varosba. :)
2023. márc. 13. 20:10
 13/13 anonim ***** válasza:
szuper, örülünk :)
2023. márc. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!