Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lecsereltem az ablakmoso...

Lecsereltem az ablakmoso folyadekot. De eldugult es nem nyomja ki. Otletek? Mit lehet tenni? Letezik valahol egy leeresztu szelep?

Figyelt kérdés

Hyundai ix20.


Kifolyik,csak nincs benne nyomas azota. Csak folyik,pl hátul.


Arra gondolta,hogy kiporgetem ezzel a megoldassal,hogy folyamat huzom a kart es emgy amig megy,mert a motor dolgozik, hallhato,hogy porog benne.

bar egyszerubb lenne ha letezne mas megoldas is,pl valami leereszto szelep.


2023. jan. 3. 09:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sőt ha most felkavartad az aljáról a leülepedett koszt akkor jobb ha leveszed és kimosod.
2023. jan. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
30 éves autóim tartályaiban egyikben sincs "trutyi".. ez nem a hűtőrendszer puffertartálya, te :D :D :D
2023. jan. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Oke, szoval. Kipumpaltam az egeszet, betettem masik folyadekot, amit regen is hasznaltam. Most kitunoen mukodik! Azt a szart meg el kell felejteni. Ra volt irva,hogy -40 fok stbstb...Elore kevert volt,nem kellett hozzaonteni. Es megis galibat okozott. sajnos mar kidobtam a kannat es a blokkom sincs meg,hogy felszolaljak a boltban.
2023. jan. 4. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!