Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem így oktatják sokan?

Miért nem így oktatják sokan?

Figyelt kérdés
[link]

2023. jan. 3. 17:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Mert nem mindenki fogyatékos.
2023. jan. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert a vizsgán autóval kell végrehajtani a manővert, nem kerékpárral.
2023. jan. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#2


Ezt mindenki tudja, a kerékpár arra való ezesetben, hogy megmutassaa lényeget vele.

2023. jan. 3. 18:38
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én, amikor eltörölték a rutint, nem is értettem, eddig minek kellett autóra, mert a világ legegyszerűbb manővereiről van szó, amit kevésbé forgalmas utcákban bármikor el lehet sajátítani. Az elmúlt 10 évben bebizonyosodott, hogy mégis szükség lenne rá, mert az emberek többsége iszonyatosan béna. Akinek ez a biciklis demonstráció kicsit is segít, az életében nem ült biciklin, de még a vizsgafeladatok alaprajzából sem képes elképzelni, mi az az y-megfordulás?
2023. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#3: értem. Akkor azért, mert az átlag tanulónál nincs szükség ilyen szintű szájbarágásra.
2023. jan. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Miért kell leszólni azt, aki segíteni akar? Akár újfajta módszerrel. Ő legalább oktatja, nem csak beszél róla. Segít másoknak.
2023. jan. 3. 18:48
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Báttya ez már minimum a harmadik videó, amit belinkelsz ettől az ürgétől. Te vagy a Szabó Sándor és így hirdetsz, vagy csak ennyire bejön neked?
2023. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem szóltam le. Ha ez működik valakinél, akkor tök jó.


Én annyira nem örülnék neki, ha a mai 10 ezres óradíjak mellett biciklit tologatnánk a parkolóban.

2023. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Örülök neki, hogy létezik olyan ember, mint ő. Tetszenek a videói.
2023. jan. 3. 18:54
 10/13 anonim ***** válasza:
LoL b#zdmeg :D :D :D
2023. jan. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!