Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi tanulási idő után...

Mennyi tanulási idő után csináltál KRESZ vizsgát ?

Figyelt kérdés
Ki mennyi idő tanulás után ment vizsgázni ? Én most kb egy hónap tanulás után tervezek időpontot foglalni. Nem korai meg ?

2023. jan. 4. 21:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%

1 délután.

Ha normálisan megtanultad, akkor nem korai.

2023. jan. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Online tanultál? Házivizsga sikerült? Mert csak akkor kér az iskola vizsgaidőpontot ha azon megfeleltél.
2023. jan. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 020310192051759397 válasza:
Én online tanultam. Kb. 2-3 hetet de folyamatosan reggeltő estig (nyáron). Én azt éreztem hogy eléggé felkészültem arra hogy vizsgázzak. Persze ez mindenkinél változó. Ha te úgy érzed hogy készen állsz akkor foglalj időpontot.
2023. jan. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22 óra / kb 3 hét alatt pörgettem le az e-Titant, igaz más kategóriában van jogsim. Viszont létszives válaszolj arra amit a 2-es kérdezett, ugyanis te közvetlenül szerintem nem kérhetsz vizsgaidőpontot, csak az iskolád. Hatósági vizsga feltétele pedig a sikeres házivizsga megléte. Etitannál mikor ezt megcsináltam akkor pár napon belül hívott is az iskola hogy menjek be vizsgaidőpontot egyeztetni, megaláírni.
2023. jan. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%

Első jogsinál még nem volt e-titán, bejártam órákra, ahol amikor még szinte semmit nem tanultunk, próbateszteltünk és átnéztük az óra részeként az anyaggal való haladás mellett. Egy délután alatt elolvastam egy könyvet, amit otthon találtam, bejártam az órákra, levizsgáztam.

Második kategóriára az e-titánt 1-2 óra alatt végigkattingattam, aztán filmnézés közben amikor kidobott, visszajelentkeztem, hogy lejárjon a minimum eltöltendő óraszám. Vizsga előtti nap csináltam pár hibátlan próbavizsgát, levizsgáztam kb. 4 perc alatt másnap reggel.

2023. jan. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#2igen online tanulok meg nem járok ott 80%az előre haladtságom most, azért gondoltam már időpont fogalmi mert csak jan25 körülre van leghamarabb addigra meg már simán végzek.

Akkor minek van ott az időpont foglaló menü a tananyag alatti részen ha az iskolán keresztül kell fogalni ? Beiratkozáshoz se kellet be menni minden teljesen online volt. Meg nem is jártam náluk eddig xd

2023. jan. 5. 00:49
 7/15 anonim ***** válasza:
#6 Legkésőbb 10 nappal a vizsga előtt tud az iskola időpontot foglalni, és ahhoz végig kell csinálnod a tanfolyamot, anélkül nem tudnak jelentkeztetni. Szóval húzz bele, aztán abban a 10 napban lehet végtelen próbatesztet csinálni meg bármit visszaolvasni.
2023. jan. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is online csináltam mindent, de az iskola jelentkeztetett e-titánra, ők küldték a linket, amivel elérhetem. Gondolom nálad is így volt. A rendszer a végén kiállít egy igazolást az iskola felé, ami után jelentkeztetnek vizsgára.
2023. jan. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Napi 2-3 óra és 2 hónap alatt E-Titánon tanultam meg.
2023. jan. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#6 Én is eddig csak akkor az egy alkalommal voltam az iskolában mikor behívtak vizsgaidőpont egyeztetésre. Jelentkezést, papírokat mindent e-mailben rendeztem. Mikor az e-Titanban sikeres házivizsgát tettem, akkor a suli kapott értesítést, akkor szóltak, hogy menjek be, ott mutatta a csaj a számítógépen, hogy mikorra vannak időpontok, és alá kellett írnom a jelentkezést, e-Titanban én nem is figyeltem olyant, hogy lenne időpontfoglaló, most pedig már lejárt a licenszem :), de gyanítom, hogy az valami más lehet, és csak a suli fér csak hozzá a közlekedési hatóság rendszeréhez.
2023. jan. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!