Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi tanulási idő után...

Mennyi tanulási idő után csináltál KRESZ vizsgát ?

Figyelt kérdés
Ki mennyi idő tanulás után ment vizsgázni ? Én most kb egy hónap tanulás után tervezek időpontot foglalni. Nem korai meg ?

2023. jan. 4. 21:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%

Nem. Az én időmben még papír alapú könyv volt. Azt kétszer átolvastam. Nem kizárólag csak ezzel foglalkoztam, így pár napot, talán egy hetet voltam el vele.

Egyetemi vizsgára, szigorlatra, sokkal több és komolyabb anyagokat kellett megtanulni és arra sem voltak hónapok, hogy az ember megtanulja. Ha be tudtam úgy osztani, hogy két vizsga között legyen egy hét, az már jónak számított.

Szóval szerintem felesleges hónapokat ülni rajta.

2023. jan. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
15%
#11 Mondjuk a KRESZ-t megérteni kellene, nem seggelni, szóval kár egyetemi szigorlathoz hasonlítani, mert azokra vagy tényleg tanulni kell, vagy sokkal bonyolultabb dolgokat megérteni. A KRESZ meg pusztán józan paraszti ész. Ha olyan okos lennél, elég lett volna egyszer átolvasni, én 5 éven át a BME-n semmit nem olvastam el kétszer, ha már itt tartunk. De amúgy szerintem is felesleges hónapokat ülni rajta.
2023. jan. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
58%
#12, tehát egy ELTE vegyész szak kizárólag seggelésből áll... ma is tanultam valamit...
2023. jan. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
#13 Senki nem mondott ilyet. Magyar érettségin hogy ment a szövegértés?
2023. jan. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az Am kategóriát 15 óra, A1-et 13 óra,a B-t 15 óra, a C-t 22 óra, és az E kategóriát 12 óra tanulással tudtam le. Mindegyik kresz vizsgám sikeres lett elsőre.😎

Amúgy, még mindig be tudok jelentkezni az etitánba, most ia ott néztem meg, pedig van olyan, amelyiket már kb 5 éve csináltam.😃🤷‍♂️

2023. jan. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!