Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sikeres kresz vizsgát tettem...

Sikeres kresz vizsgát tettem fél éve de az E-titan nem ezt írja. Neked mit ír?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja voltam forgalmi vizsgán ami sajnos nem sikerült:( Úgy gondoltam, hogy unatkozok ezért kicsit gyakorlom a kreszt. Viszont az E-titan rendszere közben lejárt ezért már nem tudom használni (letelt a 9 hónap). Beléptem az E-titan rendszerébe és a legelső oldalon az fogadott, hogy az elméleti képzés megkezdésétől 9 hónapon belül részt kell vennem az elméleti vizsgán és 12 hónapon belül pedig sikeres elméleti vizsgát kell tennem és, hogy én ezt nem teljesítettem. Szóval magyarul mintha nem tettem volna sikeres kresz vizsgát


Akinek esetleg már megvan a kresz vizsgája. Megtenné, hogy belép és megnézni, hogy ő is kapott-e ilyen üzenetet? Azóta már természetesen voltam forgalmi vizsgán is + a kresz vizsgám 74 pontos lett.

Ez egy üzenet amit mindenki megkap? Esetleg valami hiba és felkell keresnem az autósiskolámat?


A rendszerben látják a kresz vizsgámat? Ha tegyük fel én megbuktam kresz vizsgán, de mégis bemegyek az autósiskolába. Úgy kitudják állítani a forgalmi vizsgám időpontját, hogy megbuktam kresz vizsgán? Vagy ők ezt nem látják?


Mi ennek a menete? Most eléggé bevagyok parázva, hogy mivan ha véletlen valami kavarodás és emiatt újra kell kezdenem a kreszt és a forgalmit is:/


2023. jan. 8. 13:53
 1/2 A kérdező kommentje:
Pontosabban már több mint fél éve. Ahogy számoltam bőven letelt a 9 hónap. Akkor ez az üzenet csak arra vonatkozik, hogy letelt a 9 hónap és már nem tudom használni? És ő nem tudja, hogy én azóta már bőven sikeres kresz vizsgát tettem?
2023. jan. 8. 14:06
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom minek görcsölsz ezen? Az e-Titan nem a te személyi kartonod, semmi köze ahhoz, hogy te hogyan haladsz a tanfolyamon. Ez csak egy oktatóanyag! Amint befejezted, és küldött üzenetet a sulidnak, onnatól el is feljtheted.
2023. jan. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!