Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Párhuzamos parkolás szegély...

Párhuzamos parkolás szegély mellé?

Figyelt kérdés
Valahogy sose jön össze indexelek jobbra jobra fordítóm a kormányt amikor a kerék megközelíti a járdát visza húzom egyenesebe majd pár méter után megállok de valahogy mindig ferde lesz az autó segge kintebb lesz mint az orra. Ez miért van mit csinálok roszul? (Tanulók még)
2023. jan. 10. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én néha bevetek egy olyan trükköt ha a jobbhátsó kerékkel nekimegyek a patkának akkor a kormányt koppig jobbra tekerve be is tudom fejezni a parkolást.


Érdemes még a ParkKing alkalmazást letölteni nekem sokat segített.

2023. jan. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A jobb oldali tükörből lehet látni.
2023. jan. 11. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Párhuzamos parkolás leginkább csak hátrafele jó, előre csak ha bazinagy a hely vagy sokat manőverezel.
2023. jan. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Általában akkor alakul ki a párhuzamosság érzete azokban, akiknek nem megy reflexből, amikor ráunnak, hogy minden parkolásnál 3-4x szállnak ki-be nézelődni meg korrigálni. Nincs abban szégyen, hogy nem megy mindig elsőre.
2023. jan. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Félre értitek.

Simán le akarok állni az út szélére a szegély mellé párhuzamosan:D tehát nem kocsik közé akarok parkolni

De a kocsi segge ferde lesz erre keresem a megoldást

2023. jan. 11. 11:21
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#5 Értjük. Csak azt nem értjük, mi a baj. Ha tolatva álltál, akkor vissza egyesbe és egy picit menj előre, mert túltolattál. Ha előremenetben álltál be, akkor menj egy picit tovább. Ha kiszállva látod, hogy nem párhuzamos a szegéllyel, akkor visszaszállsz és korrigálsz. Nem értem, mi ebben az olyan nehéz. Azért kiszállva, két oldalról megnézve az autót igazán nem olyan bonyolult kitalálni, mennyit merre kell menni, hogy jó legyen.
2023. jan. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#5 Hát érezni kell hogy az eleje ugyanolyan távol legyen a padkától mint a hátulja.
2023. jan. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Előre menetben próbáltam.

Hogyan lehet a kocsi seggét is párhuzamososba hozni ha már az eleje jó helyen van?

2023. jan. 11. 12:54
 9/13 A kérdező kommentje:
Még azelőtt szeretném jó pozícióba tenni a kocsit hogy megállok hogy utána már ne keljen korrigálni
2023. jan. 11. 12:55
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezt érezni kell, minden kocsinál más. De azt szerintem lehet érezni hogy nagyjából párhuzamos legyen, ha nem is centire pontosan.
2023. jan. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!