Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tantermi, vagy online KRESZ...

Tantermi, vagy online KRESZ tanfolyam? Melyiknek mi az előnye, hátránya?

Figyelt kérdés
A tantermi, oktatásos, előadásos elméleti tanfolyam, vagy a számítógépes, e-titan-os modulos a jobb? Mit gondoltok? Melyiknek mik az előnyei, hátrányai?

2023. jan. 11. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Én online csináltam, és csak jókat tudok mondani. Ha beülnél egy tantermire x órát, akkor valószínűleg hamar lefáradna az agyad, mert nem tud órákon át koncentrálni. Valamint szerintem nem is lehet elég gyorsan haladni.


Nekem online oktatással sikerült kb.1 hónap alatt (se) felkészülni, és max pontos lett a vizsga elsőre.

2023. jan. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
A-E- ig az összes kreszt(is) tanteremben tanultam. Ha jó a tanár, az mindent visz..
2023. jan. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A vizsgához bőven elég az etitán, és kellően komplex a tananyag, ha a bónusz videókat stb is megnézed, ami nem kötelező.

Viszont egy jó tanár mindig több tudást ad, hiszen ő "sztorizgat", olyan dolgokat is elmond, ami nem szimplán az anyag része.


Én személy szerint etitánoztam, mert munka mellett ezt tudtam bevállalni. A kresz elsőre meglett egyetlen hibával, most a gyakorlati oktatás során azért érzem, hogy újra át kell nézni itt-ott a dolgokat, mert az etitán inkább a vizsgára készít fel, mint a gyakorlatra. (De az elsőbbséggel nincs gondom, a hárompontos kérdések mindent is a fejembe vertek, rögtön tudom "felülről" nézni a kereszteződést magam előtt :D)


Az elsősegélyre viszont személyes oktatásra mentem el, szerintem az pótolhatatlan. Igaz, nagyon jó oktatónk volt.

2023. jan. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is régebben tanteremben tanultam.

Itt meglehetett beszélni, kérdezni és kitárgyaltuk a nehezét.

Szerintem ez sokall jobb mint egyedül tanulni.

Nem is bukott meg senki. .

2023. jan. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az online oktatás előnye, hogy akkor csinálod amikor akarod, nem kell időre menned, mint a tanterminél. Hátránya, hogy ha hajlamos vagy rá, akkor könnyű ellazsálni (majd holnap tanulok). Illetve nincs oktató akit kérdezhetnél, ha valami nem teljesen egyértelmű.
2023. jan. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kinek melyik jön be jobban.


Én sok újdonságot nem tanultam, így számomra totális időpazarlás volt. De akkoriban sajnos még nem volt online.

2023. jan. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én tantermin voltam, és nem bántam meg. Sokkal jobban megértettem az egészet, és ahogy előttem is írták, sztorizgatott a tanár, stb. És valóban tőlünk se bukott meg senki.

Azok az ismerőseim, akik az utóbbi időben buktak KRESZ-en, mind online tanulták. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy online nem lehet, de szerintem megéri a tantermi.

2023. jan. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!