Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » CVT váltón hol cseréltessek...

Névtelenül nevű kérdése:

CVT váltón hol cseréltessek szíjat?

Figyelt kérdés

A160 Mercedes 2010-ből, 200'000 km-el. Fogalmam sincs hány km-nél kell szíjat cserélni a váltón, de tuti, hogy ennél nem többnél.

Beszéltem automata váltó szerelővel Debrecenben, de nem javasolta. Azt mondta, hogy majd elszakad és akkor - se - cseréltessek szíjat, hanem vegyek bontott váltót. Ez a hozzáállás nekem nem felel meg.

Itt Debrecenben azonban ember nincs, aki hozzányúlna.

Épp most lesz kivéve a motor vezérléscsere miatt, tehát el tudnám postázni bárhová a váltót, hogy kicseréljék a szíjat. A váltó jól működik, szeretném ezt az állapotot fenntartani.

Kérem, aki ismer jó CVT szerelőt, írja már le az elérhetőségét, mert tanácstalan vagyok. Ok Google a barátunk, de jobb, ha valaki tapasztalatból ír.

Köszönöm.



2023. jan. 14. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
CVT váltós autót nem szabad venni Mire a szíj elkopik a kúpkerekek is elkopnak és akkor tényleg kuka a váltó. a bontott váltó meg lehet hogy ugyanúgy le van harcolva.
2023. jan. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2023. jan. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!