Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lesz gond valami, az autónak...

Lesz gond valami, az autónak ennyi idő után? Mire szamítsak? Az akku az lehet tropa lesz arra gondoltam már. 1 éves Swift.

Figyelt kérdés

Tavaly Novemberben jöttem el otthonról, keszültem Dec, végén haza de nemsikerült.


Aprilisban megyek.


Addig áll az autó a garázsban, úgy ahogy legutóbbi járása volt.



2023. jan. 21. 03:47
 1/2 anonim ***** válasza:
58%

Nyilván nem tesz neki jót, arra számíts, hogy az aksi lemerült, de ha tudod, hogy ilyen sokáig nem fogod használni, legközelebb kösd le róla az aksit.

Ha agyon használt olajjal raktad le az sem előny ilyenkor, illetve kérdés milyen benzin volt benne, ilyenkor szintén érdemes 100-s rakni bele, mert kevésbé lesz "zavaros", lehet kicsit nehezebben fog beindulni emiatt.

2023. jan. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges a pánik..új aksi, oszt néhány tekerés és indul...


Az autógyártók ilyenre is fel vannak készülve..az emberek nem mindig ügyelnek az autójukra, de ha van akármilyen olaj benne, és még pár liter benzin, akkor egy szwift biztosan beindul...mindenesetre jól töltött aksival próbálkozz.

2023. jan. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!