Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üzemanyagnyomás-szabályzót...

Üzemanyagnyomás-szabályzót hova érdemes tenni?

Figyelt kérdés
Ami eddig az autón volt (mazda mx3,1.6) az úgy néz ki elromlott. Szeretnék berakni egy univerzalisat (tudom,nem a legjobb,de a kocsi is csak szaladgálós). Sok videón azt látom,hogy a tuzfalra van rakva. Nem baj,hogy így túl messze esik a hídtól? Nem jobb, ha minél közelebb az injektorokhoz? Lehet hülye kérdés,de azt hittem ez fontos.
2023. jan. 25. 21:57
 1/4 krwkco ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy hova rakod. Az üzemanyagcsőnek alig van ellenállása az injektorokhoz képest. Ezért mindenütt egyforma benne a nyomás. Az ellenállást úgy értem, hogy nem jelent akadályt a benzin folyásának.
2023. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja,értem,köszönöm szépen a gyors választ!
2023. jan. 25. 22:14
 3/4 anonim ***** válasza:

11 ezer forintos alkatrészért én nem kókányolnék. Miért nem jó ha belevalóra cseréled az elromlottat?

[link]

2023. jan. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van,ezt az oldalt nem is ismertem. Köszi!
2023. jan. 25. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!