Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy szett alufelnit...

Vettem egy szett alufelnit gumival 6.5jx16h2 Et39 205/60r16 92v gumival szerelve. Kérdésem az hogy a mostani acelfelnin Et45 205/55 r16 91h van. Így az alufelnit egy az egyben feltehetem az autóra vagy gumi csere??? Vagy egyáltalán nem.

Figyelt kérdés

2023. jan. 30. 17:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát mi azt nem tudhatjuk. A sebességben biztos lesz eltérés, mert a 205/60-as gumi átmérője nagyobb, szóval csalni fog az óra, ettől persze még felrakható. Hogy a felni megfelelő-e, azt mi nem tudjuk. Már úgyis megvetted, szóval tök mindegy, rakd fel őket és kiderül. Ha nem ér hozzá a felni/gumi semmihez, akkor jó. Ha mégis, akkor a gumi csere nem valószínű, hogy ezt a problémát megoldja, rossz a felni méret.
2023. jan. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!