Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezt megtehetik vizsgán,...

Ezt megtehetik vizsgán, tényleg ilyen országban élünk?

Figyelt kérdés

Automata váltós kocsira csinálom a jogsit, oktatóm mesélte hogy van olyan vb a kerületbe, aki vizsgán alapból sose enged át olyan embert, aki automatást csinál, mert az a elve hogy "az hülye, lusta, béna mai fiatal és régi rendes kocsin kell megtanulni vezetni".

Mielőtt nagyokoskodnátok, tudom hogy azzal csak automatát lehet vezetni, nem erről van szó, de ez állítólag arra nem adja meg, ha őt kapom, nincs esélyem.


Lehet ilyet csinálni? eléggé felhúztam magam...



2023. febr. 1. 22:07
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
79%

#27: Azért nem más hülye, mert a te képességeid korlátoltak.

Nagyon gyorsan hozzá lehet szokni egy másik váltóhoz. A vezetés egy komplex tevékenység, aki nem tudja megtanulni a váltó kezelését készségszinten, az a vezetést, mint komplex feladatot sem biztos, hogy kellően körültekintően, mindenre kiterjedő figyelemmel tudja végezni. Ennyi volt a mondandóm lényege.

És meg fogsz lepődni, nekem is automatám van régóta, nem is kellene manuális a mindennapokra, de nem okoz gondot manuálist vezetni, idegen autót sem, két váltás, megvan a fogáspont és kész. Kicsit túl van misztifikálva ez a manuális váltás dolog már.

Egyébként mi bajod a VAG autókkal? Személyes hiszti vagy pusztán mert neked más van?

2023. febr. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Update:


[link]

2023. febr. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!