Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki adott már pénzt a...

Valaki adott már pénzt a vizsga biztosnak?

Figyelt kérdés

Holnap forgalmi.

Az oktatóm már jó előre jelezte, hogy érdemes egy 20-ast vigyek a vb-nek.

Aki már csinált ilyet megtudja mondani hogy megy? Oktató továbbítja az tudom de az elején vagy a végén vagy hogy történik az átadás?


2023. febr. 2. 20:27
1 2
 1/16 anonim válasza:
85%
Amikor a vizsgabiztos még nincs ott, odaadod az oktatónak, a többit ő intézi.
2023. febr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

1988-ban egy ezrest, úgy ahogy az előző válaszoló írta.

Ennyit romlott a forint. :)

2023. febr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Nekem tizensok éve volt huszas, ezek szerint túlfizettem. Az oktatónak add oda a pénzt diszkréten amint találkoztok.
2023. febr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
A vizsga elején szokta a papírjaiddal együtt átadni a vizsgabiztosnak az oktató. Utólag értelmetlen lenne.
2023. febr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Le leszek pontozva, én nem adtam és nincsen ismerősöm ki adott volna az elmúlt 5-6 évben. Oktató ismerőseim is azt mondják, hogy már nem szokás és nagyobb az esélye, hogy a vizsgabiztos jelenti az esetet ami bűncselekmény.
2023. febr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
10 éve sem adtam, rákérdeztem, azt mondták, ha akarok egy instant bukást és feljelentést, megpróbálhatom. Idén csináltam A kategóriát, fel sem merült a kérdés. Meg kellett volna tanulni az első pár órán vezetni, az azt követő sok órán pedig alapszinten közlekedni, és nem lenne szükség pénzt csúsztatni. Ugye aki nem hibázik, azt nehéz megbuktatni.
2023. febr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem, csak lefeküdtem vele.
2023. febr. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%
Engem 4x nem engedtek át, az első két alkalommal az oktatóm is csak vonogatta vállát hogy miért húztak meg (az első után például annyit mondott a vizsgabiztos mikor a sikeres vizsga boldog tudatában visszaértem a központba, hogy "túl sokat használtam a kuplungot"), egyetlen alkalommal sem láttam vizsgalapot. Igen, hamvas kislány voltam akkoriban, szórakoztak velem és minél több bőrt le akartak húzni rólam. Amikor nagy félve megkérdeztem az oktatót, nem lehetne-e megkenni a sikeres vizsga útját, akkor még jól leb.szott, hogy ha mondtam volna hogy hajlandó vagyok erre akkor már az első vizsgám sikeres lehetett volna. De ezt tényleg tizensok éve volt, azóta bármi változhatott. (3-as válaszoló vagyok)
2023. febr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
#8 Igen, azóta nagyon sok minden változott.
2023. febr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Úgy volt ahogy az egyes írta oktató szólt a vb-nek az elején, hogy van egy kis zsebpénz számára majd vizsga után oda adtam az oktatónak ő majd át adja.

Cserébe elnézte, hogy a vizsga elején elfejtetem a fék lámpát tesztelni (ezen kívül megnéztem mindent) illetve nem kellet parkolnom csak egy U megfordulást csinálni. Egyébként a vezetésemel nem volt gond.

2023. febr. 3. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!