Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Örököltem egy autót, viszont...

Örököltem egy autót, viszont rettentően koszos. Hova tudnám elvinni takarítani? Saját tapasztalatok esetleg?

Figyelt kérdés
Szóval kb egy 15 éves autóról lenne szó, viszont nagyon el van hanyagolva. Műszakilag sincs a toppon, de először kívül belül akarom rendbe tenni. Hova tudnám elvinni ahol megcsinálnák? (Pest megye, vagy Budapest) Dohányoztak is benne rendesen, illetve a kosz rétegesen áll mindenhol belül. (Műszerfal, ülések, padló kb tényleg mindenhol) Még a motorolaj is kifojt a szőnyegre. Ez már az a kategória hogy az otthoni suvickolás semmit se segítene. Ilyen rettentően koszos autót is bevállalnak valahol?

2023. febr. 5. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kézi autómosót keress.
2023. febr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Autókozmetika a szolgáltatás, amit keresel. Nézz körül a környékeden, kérdezgess róluk ismerősöket. Ezermillió van, nem érdemes 20-30km-re vinni.
2023. febr. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%

Biztos velem van a baj, de nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy az autómat valaki más "tisztogassa".

Ha csak annyi időm van, hogy kívülről lemosom, akkor annyi.

Akkor majd holnap kiveszem az üléseket, holnapután a kárpitokat, aztán majd rendberakom a csomagtartót, ....stb.


Persze, nem vagyunk egyformák. ;)

2023. febr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
bontó
2023. febr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!