Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szabolcs megyében (elsősorban...

Szabolcs megyében (elsősorban Kisvárda és Nyíregyháza érdekelne) tud-nátok ajánlani oktatót? (Jogsi)

Figyelt kérdés

Érdekelne a véleményetek, esetleg tapasztalataitok, hogy kiket ajánlanátok. Az előző oktatómmal nagyon nem találtuk a közös hangot, folyamatosan felemelte a hangját, kiabált, nagyon lekezelően beszélt, amiért az első órákon nem ment valami. Annyira leszidott, hogy volt, amikor sírva szálltam ki az autóból. Ott is hagytam, nem mertem vezetni. Most viszont rászántam magam és nem szeretnék beleválasztani ismét. Olyan oktatót keresek, aki ennek az ellentéte. Türelmes, nem üvölti le a fejed, ha valami nem megy elsőre, nem lekezelő.

Nagyon megköszönöm, ha segítesz. :)



2023. febr. 6. 01:49
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Ha normálisan vezetsz és látja rajtad hogy akarod is, akkor nem fog még szólni se.
2023. febr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyilván nem úgy ülök be vezetni, hogy na akkor most mindent számdékosan el fogok rontani. Hanem próbálom magamból kihozni a legjobbat. De szerintem ha az ember elkezdi a vezetést nem fog egyből az első órán úgy vezetni, mintha már a 30-nál járna. Rá kell erre azért érezni szerintem, minél többet vezetsz, annál jobban fog menni. Csak nem mindegy, hogy olyan ember ül melletted, aki ha elrontasz valamit akkor azt mondja hogy na nembaj próbáljuk újra, vagy azt hogy nem hiszem el, hogy ennyit nem bírsz megcsinálni, hogy lesz ebből vizsga? :) Mert ha velem nem így történt volna, akkor nem írom ki ezt a kérdést.
2023. febr. 6. 13:39
 3/5 anonim válasza:
47%

Az jó oktató volt

Mert ha mindent rádhagy sose tanulsz

Lány vagy? Sírtál.. Fiúként ez szegyen lenne

Szerintem nem neked való a vezetés, de ha nagyon akarod kezd újra, vagy folytasd de egy ugyanilyen magabiztos oktatóval!

2023. febr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
XDDDD Jó hagyjuk. Látom nem ment át, amit közölni szerettem volna.
2023. febr. 7. 02:58
 5/5 anonim válasza:
Bóka Gyulát ajánlom én nála vezettem közvetlen nagyon
2023. febr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!