Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Reális ez az ár egy üzemanyags...

Reális ez az ár egy üzemanyagszűrőért?

Figyelt kérdés

A munka lapon 22e ft volt feltüntetve egy üzemanyag szűrőért. Régóta ide hozom a kocsit, eddig nem baszott at…

Egy 2013/12 VW golf VII -ről van szó. Dízel 1.6 tdi, dsg, kombi. Reális lehet ez az ar? Cikk számokat írt, de egyikre se talaltam semmit a keresőben.



2023. febr. 10. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

A cikkszám valószínűleg nem OEM szám volt, hanem egy bolt cikkszáma, ezért nem találod. Esetleg be tudod ide írni?


Amúgy reális lehet.

2023. febr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%

Ha jó minőségű, akkor reális. Mann szűrőt nagyon szokták szeretni, az az Unixban pont 22 ezer.

Persze lehet 5 ezerért is kapni, de azokat inkább hagyjuk is...

2023. febr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Maga a szűrő került ennyibe??

Nekem házastól mindenestől olcsóbban jön ki.

2023. febr. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
11%
A Mustangomba a sportszűrő volt szakszervízben 50+. Szerintem reális a tiéd is, HA minőségi holmi.
2023. febr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%

Ez már nem a zegykilenctédéí, amihez 900ft a szűrő.

Rail dízel, gagyi szűrőkkel hamar csókolom lesz a porlasztóknak is.

Szerelő gondolta, tisztában vagy vele.

Ha spórolni akarsz, vegyél valami 1100cm3-es fűnyírómotoros franciát.

2023. febr. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

Reális mert ehhez az autóhoz a normálisabb szűrők 15-25 között vannak ahogy nézem.

Amúgy egy sima unix AZ-s is 14ezer hozzá...

2023. febr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Reális. Az Astrámhoz is ilyesmi áron van egy jó minőségű utángyártott (MannFilter, Mahle) gázolajszűrő. És ez még csak nem is "gyári"! Továbbá a szervizek általában nem túrják föl neked, hogy hol a lehető legolcsóbb. A szokásos beszállítójuktól (Pl, Bárdi/Unix) megrendelik, te meg kifizeted.
2023. febr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
43%
"Akinek majomra telik, annak teljen banánra is!"
2023. febr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#7 A legg*cibb helyek igenis feltúrják a legolcsóbbat, csak nem azért, hogy neked jobb legyen, hanem hogy ő megvegye a legolcsóbb helyről, aztán annak a cikkszámát átforgatja a drágább Unixra és az Unix cikkszámával, azaz drágábban számlázza ki az ügyfélnek.


De ez már a nagyon patkány helyek dolga.

2023. febr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

10-es: én már úgy is jártam, hogy az unixos kedvezményéből adott 40% kedvezményt a szerelő. Persze ígyis volt rajta haszna de jól esett.

Másik szerviz teljese áron akarta volna számolni.


Egyébként én most megnéztem. skoda fabia 2 1.2 crtdi mann üzemanyagszűrő 9500 Ft a kauffernél. 22 ezer mindenképp sok.

2023. febr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!