Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol érdemes használt autókat...

Hol érdemes használt autókat nézni az USA-ban?

Figyelt kérdés
Milyen weboldalakat, csoportokat javasoltok?

2023. febr. 22. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nevada, Texas, Illinois.
2023. febr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ebay
2023. febr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%
Helyben nincsenek autókereskedések?
2023. febr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mike Brewer kint van még az államokban vagy újra angliában nyomja?
2023. febr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Déli államokban, ott kevésbé rozsdásodnak az autók valószínűleg.
2023. febr. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Facebook Marketplacet ajánlom, rengetegen használják kint.

Ezen kívül érdemes a Craigslistet is bányászni

2023. febr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha magánszemélytől akarsz venn, ami néha jobb, mert tudod valamennyire a történetét, kérdezhetsz a tulajtól, akkor FB Marketplace és Craigslist. Ha kereskedéstől, akkor Carfax (itt ingyenes autótörténetet is kapsz, de nem mindig megbízható), Carmax, cars.com, autotrader és autotempest, esetleg Carvana, viszont az autót a Carvananál nem lehet megnézni élőben. Helyi kiskereskedésektől nem vennék semmit. Sokat néztem őket, de mindegyik autó le volt lakva, töröttek voltak, gányolva építették őket újjá stb. Nem tudják az autó történetét és semmire nem vállalnak garanciát. Márka kereskedéseknél is lehet venni használt autót és nem csak a márkájét, hanem másét is. Mi pl Honda kereskedésnél vettünk Hyundait. A kereskedésnél árult autók általában elég jó állapotban szoktak lenni.
2023. febr. 24. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En a cargurus.com-on talaltam a legutobbi automat. Az elott pedig a craigslist-en. Vettem ugy is hasznaltautot hogy markakereskedes arulta, valaki beszamitatta naluk egy uj autoba.

A craigslisten es a facebook marketplacen sok a maganszemely is, a cargurus-on viszont inkabb csak kereskedok vannak.

Carmax az draga, nem ajanlom.


Kereskedo dragabban arulja az autokat de korrek autokat szoktak arulni. Atirast is elintezi, de nem ingyen. Beleepiti az arba vagy kiirja hogy ennyi es ennyit felszamol hogy a dokumentumokat megcsinalja.

Maganszemelytol is vettem autot, ebben az esetben viszont mindent magadnak kell intezned. O csak alairja es atadja a title-t, a redszamot meg leveszi.

2023. febr. 25. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!