Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Igaz az,hogy az opel corsa e...

Igaz az,hogy az opel corsa e 1.4 turbó 101 lóerő egy elég sebezhető jármű?

Figyelt kérdés
Most olvasgatom a tapasztalatokat a neten és olyan horror dolgokat írnak,hogy kettős tömegű lendkerék tönkre menése meg ami szintén idegesítő de nagyon drága is,hogy M32 váltó van benne és ha az tönkremegy min fél millió forint a javítása.Most gondolkodom el,hogy lehet inkább szívó benzines autót kellett volna vennem.Eredetileg a sima 1.4 90 lóerős corsát nézegettem.Ha nem tört volna össze az autóm nem vásároltam volna semmi mást sem az tényleg megbízható szívóbenzines autó volt egy renault fluence ,de most meg már meg van az 1.4 turbó corsa eddig már csak az átíratás és a biztosítás egy kisebb vagyon volt és most attól félek mi van ha nekem is előjönnek a hibák és több millió forintot rákölthetek annyit azért nem szánnék rá.

2023. febr. 24. 22:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Budapesten B10-re fizetek évi 32.000Ft-ot a corsa turbóra.Vidéken biztos kevesebb lenne.
2023. febr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

21/


Nekem most B7-re visszasorolva 23500Ft

2023. febr. 27. 21:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!