Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pontosan milyen dugókulcs ez? Kép

Pontosan milyen dugókulcs ez? Kép

Figyelt kérdés

Ilyen kéne,ami ennyire mély és átmérőre is ugyanekkora. Izzítógyertya keszedesere.


[link]

[link]



2023. márc. 3. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hívják hogy gyertyakulcs.
2023. márc. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jo,de nem minden gyertyakulcs egyforma...
2023. márc. 3. 17:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted képről látszik hogy milyen méretű? Nézd meg milyen való a te autódhoz.
2023. márc. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pontosan 56,389 mm mély és 12,637 átmérőjű, kivéve az egyik oldalról, ahol meg van nyomódvay ott csak 12,574.

De persze ezt csak így képről, pontosabb méréshez élőben kéne látni.

2023. márc. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Audi a6 f4 2.0 benzines. Ebben lévő gyertyához kéne. Lemérni nem lehet úgy, hogy nincs még kiszedve, találomra meg nem akarok tobb ezreket kiadni.
2023. márc. 3. 22:54
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

“Izzítógyertya keszedesere.”

“2.0 benzines.”

Izzító az dízelben van, nem gyújtógyertya?

2023. márc. 4. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De, gyújtógyertya.
2023. márc. 4. 12:06
 8/8 anonim válasza:

😂 🍿

Tessék, kikerestem neked egy 2012-es A6 2.0-hoz való gyertyát a UNIX webshopjában. Mivel nem írtad milyen motorkódú, vagy évjaratú az autó 2012-est választottam ki, de régebbi típusokba is ilyen kell valszeg:


[link]


Na itt le is ír a webshop pár paramétert, de mielőtt megfájdulna a fejed a sok információtól, segítek neked: kérdésed szempontjából releváns információ: kulcsnyílás 16

Mondjuk nem tudom minek kell neked gyertyakulcs, ennyi szakértelemmel ami neked van a kérdés alapján én nem ajánlom, hogy Te kezd el kicserélni....

2023. márc. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!