Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Krosszmotorral képes lehet...

Krosszmotorral képes lehet egy nem kezdő motoros egy rendőr személygépkocsi elől elmenekülni, olyan esetben amikor mind a két jármű közúton (például egy városban) tartózkodik? Tegyük fel 5km-erre van az üldözés kezdetétől a legközelebbi erdő.

Figyelt kérdés

Úgyis lesznek akik írnak ilyen mérges válaszokat, hogy na mer mé kérdezel ilyet, meg, hogy "de majd ha elkapnak akkor megb*sznak 20 millióra", igen tudom de nem ez a kérdés, úgyhogy légyszi ne is írd le, köszi.

Olyan íjron lehetőleg aki valami ilyesmit tapasztalt már, volt része üldözésben, vagy krosszmotorozik/zott.



2023. márc. 7. 17:14
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
#10 igen, mondjuk kell egy kis lélekjelenlét ahhoz, hogy ezeket észrevedd üldözés közbe, de ha van esze a motorosnak akkor ilyen helyre megy.
2023. márc. 7. 18:53
 12/41 anonim ***** válasza:
37%
Dehogy menekül bárhova is. Az első kanyarnál/kereszteződésnél/fánál elszáll és jobb esetben megdöglik, rosszabb esetben még 10 évig fizethetem a lélegeztetőgépen tartását, az egyébként hasznosan is felhasználható adómból.
2023. márc. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

" a krossz motorokon nincs rendszám mert alapból nem is vehetnének részt a közúti közlekedésben."

Nem tudtam hogy valódi versenygépre gondolsz. Én úgy értettem hogy krosszmotor jellegű közúti motor.


"#7 es válaszolótól hagy kérdezzem már meg"

Elég kitartóak, és aki csak él és mozog a környéken be szokott kapcsolódni az üldözésbe, egymással folyamatos rádiókommunikációt tartva. Gondolj csak a nemrég történ buszos üldözésre, ahol négy megyén keresztül üldözték a buszt!

Elvben nem lökheti fel, de ugye ő is "hibázhat" üldözés közben.

2023. márc. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
33%

"szabad nekik megkoccolni a motorost?"

Neked szabad krosszmotorral közútön közlekedni?

A bűnözőknek nincsenek jogaik.

2023. márc. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
#13 köszönöm, így világos és érthető.
2023. márc. 7. 19:17
 16/41 A kérdező kommentje:
#14 igen tehát akkor ha bolti lopásról van szó sincs joga a bűnözőnek,tehát a te logikáddal ha akarom agyonverhetek egy baltával egy 14 évest aki ellopott egy Snickerst?
2023. márc. 7. 19:20
 17/41 anonim ***** válasza:
96%

Ha ismered a helyet akkor simán meglépsz.


Amúgy nem szabad nekik lekoccolni egy menekülő motorost, ez nem amerika.

2023. márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
#17 helyismerettel szerintem se lehet túl bonyolult
2023. márc. 7. 19:29
 19/41 anonim ***** válasza:
24%
Szánalmas emberkedés. Rendesen szekunder szégyenérzetem van az ilyenektől.
2023. márc. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit off lesz, story time.


Unokatestvérem rendőr, direkt nem írom hogy hol. Bejelentés érkezett hozzájuk, hogy motorosok X helyen már jó ideje egykerekeznek, gumit égetnek, stb… Kimentek megnézni, supermotos srácok voltak 3-an, rendszámok nélkül. Amint meglátták a rendőrautót menekülőre fogták. Jött egy 10 perces városi üldözés, 3 rendőrautó a 3 motoros után, a srácok még kacérkodtak is, jó volt a helyismeretük, tudták hogy el tudják hagyni a rendőrautókat. Csak arra nem számítottak, hogy 2 rendőrmotor is bekapcsolódik a mókába, amikor ezt látták el is engedték a menekülést és megálltak. A 3-ból 1-nek volt jogosítványa, a másik 2-nek még a motorja sem volt bejelentve, eleve nem is volt rendszámuk soha az országban. Lengyelből hozott motorok voltak. Gyorsított eljárásban nem is emlékszem már mit kaptak.


Ha nincsenek a motoros rendőrök akkor az egész egy jó móka lett volna nekik. Így viszont drága tanulópénz lett és tapasztalat. Fürgék a supermotok, de egy motoros rendőrrel még ők is nehezen veszik fel a versenyt. Szerintem cross motorral is addig tudsz menekülni, amíg ugyan így egy páros motoros rendőr nem csatlakozik.

2023. márc. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!