Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire büntet meg a rendőr...

Mennyire büntet meg a rendőr ha LEDes indexem van?

Figyelt kérdés
A többi lámpa szabvány izzószálas izzó viszont mivel motorba nem lehet rakni 30Ah-s akksit így az index a 2*21Wtal hamar leszívja és nem tud eleget utána tölteni a motor.
2010. okt. 6. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Amennyiben "E" jelzéssel ellátott akkor semennyire.... Ha találsz valami jófajtát olcsón akkor engem is érdekel...

Laci

2010. okt. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem-nem.Én simsonba akarom.Gyári indexek van benne E jelzés de gyárilag izzós.Viszont mivel sokat fogyaszt ezt átalakítanám LEDesre.
2010. okt. 6. 20:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is Simson-ra szeretném, viszont nekem nincs semmilyen indexem most....csak a kapcsoló. Ebben nem vagyok biztos de szerintem, ha az izzót cseréled LEDre (azzal ami a gyári izzó helyettesítésére szolgál) azért nem kaphatsz büntetést... itt a gyártónak merülhetne fel felelőssége. Más. Ha csak simán kicseréled az izzókat LED-re úgy veszett gyorsan fog villogni az index reléd ugyanis 2x21W villogtatására készült a Ledek meg max 4W teljesítményt vesznek fel de inkább kevesebbet...

Laci

2010. okt. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem.Viszont ebbe a relébe van valami ami nem engwedi felgyorsulni.Amikor szereltem fel akkor volt hogy 1 izzóval próbáltam és nem hogy gyorsabban inkább lassabban villogott.Egyébként agyíalok rakta hogy csak hátul cserélem ledesre mivel ott olyan abúra hogy nem látni bele.MEg elől nappal is jól látható viszont a hátsóknak már nem marad elég áram.
2010. okt. 7. 19:35
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül is hátul maradt a 21W/6V előre pedig 10W/12V lett betéve.Így a hátsó tök üres akksival is nappal is jól láthatóan villog.Az elsőt csak este lehet látni de előre nem olyan lényeges.
2010. nov. 3. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!