Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hengerfejes lehet az autóm?

Hengerfejes lehet az autóm?

Figyelt kérdés

Oktoberben lett maximalisan feltoltve fagyalloval, tegnap elott kb a negyede volt benne a tartalyban. Felig megtoltottem, viszont ma reggelre eltunt az osszes. Ujra toltottem bele, viszont allo helyzetben eltunt belole. Alul tocsa nincs. Teljesitmeny nem esett le. Viszont a motorter felul kicsit olajos. Olajszint kb 1 honappal ezelott maximalis volt, ma kicsivel tobb, mint felig volt. 8000km ert tettem meg elozo olajcsere ota. Feher fustot csak inditasnal hidegben csinal.

2004 Opel Astra G 1.4 16szelep 168000km



2023. márc. 8. 12:38
 1/3 anonim válasza:
71%
Lehet, hogy csak a szomszéd cigány gyerek szlopálta le.
2023. márc. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
Lehet hengerfejes
2023. márc. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 krwkco ***** válasza:

"Felig megtoltottem, viszont ma reggelre eltunt az osszes. Ujra toltottem bele, viszont allo helyzetben eltunt belole. Alul tocsa nincs."

Ez csak akkor lehetne hengerfej-tömítés hiba, ha a hűtőfolyadék állás közben is beszivárogna a hengerbe. Az meg nem igaz, hogy nem tűnik fel indításkor.

Inkább valahol ereszt a hűtőrendszer. Nyomás alatt, melegen, menet közben kiszivárog, elszáll, elpárolog a hűtőfolyadék. És miután utántöltesz, akkor helyet cserél a beöntött folyadék a levegővel. Kvázi légteleníti magát.

Meg kell keresni, hogy hol ereszt a hűtőrendszer.

2023. márc. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!