Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a francnak az autóba még...

Mi a francnak az autóba még egy pénzlehúzási lehetőség TPMS szenzor?

Figyelt kérdés
Fura az autómban 9 évig mindig tudtam ellenőrizni a nyomást mindig rendben volt most meg van ez a szar TPMS ami direkt majd bedöglik és fizethet az ember xy időnként másikért.

2023. márc. 10. 00:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%

Nem csak a nyomás ellenőrzésére van, hanem menet közben is jelezhet problémát, ami hasznos infó.


Melyik fajta van neked?

A szelepekbe épített, pontos értéket mutató, hőmérős, stb. direkt rendszerek szerintem is kicsit parasztvakítások.

Az indirekt, ABS jeladós jóval egyszerűbb.

2023. márc. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Tököm tudja sajnos muszáj voltam másik autót venni egy opel corsa e 2018-as van most és ennek gyárilag van a felnijében.Én azt a híres pontosságot nem vettem észre rajtuk minden gumit beállítottam 2.2 bár nyomásra de a műszer valamennyivel többet mutat plusz nem minden gumiban ugyan azt.Majd veszek egy TMPS programozót aztán kíváncsi leszek javít e valamit én ezeket nem tartom hasznos eszközöknek csak pénz lehúzásnak.Nem hiszem,hogy a gumi nyomás miatt van a sok baleset mert szerintem még mindig a leggyengébb tényező a képletben az ember.
2023. márc. 10. 01:09
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
Mai híreink: főhősünk nem érti valaminek a lényegét, a gyártót hibáztatja érte. A részletekkel jövünk a reklám után.
2023. márc. 10. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
65%
Nekem belement egy csavar az egyik gumiba, és eresztett, amit onnan vettem észre,hogy a szenzor jelezte, hogy alacsony a nyomás a gumiban. Enélkül lehet, hogy jó ideig nem vettem volna észre, mert nem vezetőoldali kerékben volt.
2023. márc. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
Nekem volt már szeg meg csavar autóban és krosszmotoron is, ami csak akkor kezdtett ereszteni, amikor kilett húzva belőle. No para, meg amúgy is gyűlölöm a rengeteg elektronikát.
2023. márc. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
34%

AZt ha nem veszi észre valaki hogy félig leenged akkor az nagy lúzer lehet.

Még egy fél atmoszféra kimegy belőle és nem érzi az még hagyján de már ha másfélre leenged azt lehet érezni .

De persze ezt se azoknak csinálták akik éreznék az autót hanem a falábúaknak.

2023. márc. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
6: nem félig enged le, hanem fokozatosan esik a nyomás, ilyenkor jó, ha van figyelmeztetés, hogy ne csak akkor derüljön ki, amikor félig már leengedett
2023. márc. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
55%

Igen, ezt is direkt azért rakják bele, hogy neked rossz legyen.

A ló is azért hátul sz/rt, hogy nagyapádnak facsarja az orrát, direkt kib/szásból

2023. márc. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

7/


Szerintem van olyan is aki még így se veszi észre

2023. márc. 10. 16:54
 10/21 A kérdező kommentje:

8/


Bölcs ember vagy,ja mégse...

2023. márc. 10. 16:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!