Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a francnak az autóba még...

Mi a francnak az autóba még egy pénzlehúzási lehetőség TPMS szenzor?

Figyelt kérdés
Fura az autómban 9 évig mindig tudtam ellenőrizni a nyomást mindig rendben volt most meg van ez a szar TPMS ami direkt majd bedöglik és fizethet az ember xy időnként másikért.

2023. márc. 10. 00:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ezer és egy dolgot tudnék mondani, amit én észreveszek az autón, te meg nem. Most akkor én is idiótázzalak le téged? Nem mindenki egyforma, senki sem ért mindenhez. Ha valaki valamihez nem ért, akkor bizonyos dolgok nem tűnnek fel neki, hiába egyértelmű és nyilvánvaló az egy olyan számára, aki ért hozzá.


De te gondolom hibátlan vagy, meg egy zseni is. Mindent tudsz, mindenhez is értesz. Nyilván...

2023. márc. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

11/


Csak az a kérdés ismeretlenül,honnan tudod,hogy én mit nem veszek észre amit te észreveszel 🙂

2023. márc. 10. 17:03
 13/21 anonim ***** válasza:
#12 Elég nyilvánvaló.
2023. márc. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

13/


Szerintem semmi se nyilvánvaló csak próbálnál felülkerekedni 🙂

2023. márc. 10. 20:27
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a végfelhasználói ár kalkulációjában bárhol is ott lenne külön a tépéemes. Ez csak egy valami, ami marketingre jó, filléres tétel per darab.
2023. márc. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire zavar kapcsold ki
2023. márc. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
#14 Biztos vagy benne? Még a TPMS lényegét sem érted, ezek után szerinted nem nyilvánvaló mindenki számára, hogy fingod sincs az autókról? :D
2023. márc. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

17/


Ismerem a lényegét csak nem látom igazán hasznosnak max a manipulált agyúaknak akiknek még a budi is olyan kell ami lehúzza magát meg kitörli a seggüket 🙂

2023. márc. 11. 09:37
 19/21 anonim ***** válasza:

"Még a TPMS lényegét sem érted"

"Ismerem a lényegét"


Jaj ez annyira tökéletes hallod. Házhoz jössz a pofonért. Igen, ISMERED a lényegét, csak nem ÉRTED.


Úgy könnyű okosnak lenni, ha neked csak a natúr ballonos linglong gumikra futja. Majd egyszer ha nagyobb leszel, akkor talán megadatik neked is, hogy vegyél egy defekttűrő gumiszettet. A poén kedvéért hajts át egy zsák szegen. Aztán próbáld ki, hogy észreveszed-e.

2023. márc. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

19/


Oké úgy látom egy erőszakos valami vagy tudod mit legyen igazad nincs kedvem vitatkozni most már mosolyoghatsz,hogy nyertél ennél nagyobb örömöd sose legyen.

2023. márc. 11. 10:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!