Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bármely használtautó portálon...

Bármely használtautó portálon van olyan opció, hogy mindig az aznap feltett hirdetésekről küld értesítést adott márkára szűrve?

Figyelt kérdés

Jóautók, hahu vagy akár jófogás (ott is vannak autók hirdetve) nyújt-e olyan lehetőséget, hogy tfh. beállítom, hogy ha Toyota Corolla autót hirdet meg valaki akkor azonnal küldjön értesítést?


Mert a normális használtautókat azonnal megveszik én pedig nem vagyok kíváncsi akár a jóautók (hiába mondják, hogy bevizsgált ez semmire nem garancia) több hónapja hirdetett lelakott autóira.

Van egy Skoda Fabia-m ami utóbbi időben problématenger lett és venni akarok egy megbízható japán modellt max 1,5 millióért (ezúttal erre is kíváncsi vok ti mit javasolnátok).

Viszont tudom, hogy magánszemélytől, lehetőleg idős ember által használt keveset futott autót ajánlott megvenni. Ezekre a hirdetésekre szeretnék lecsapni, de nincs időm/türelmem mindennap átfutni az összes használt portált szóval jó lenne valami automatikus értesítés.



2023. márc. 10. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:

"Állítson be Hirdetésfigyelőt és értesüljön minden nap e-mailben az Önt érdeklő járművekről!"

[link]

2023. márc. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 nemaRendőrség ***** válasza:
Hahun van. Minden reggel kb 6kor küldi ki a mentett keresési feltételeknek megfelelő autókat
2023. márc. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!