Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Goodyear Vector Gen-3 4...

Goodyear Vector Gen-3 4 evszakos gumirol mik a vélemények ?

Figyelt kérdés

Néztem finnországi teszteket, top 1-ben végzett .


Eléggé drága, viszont csak jót olvasok rolla . Öreg pici auto, ami valószínűleg csak 2 évig fog nàllam maradni, munkábajárásra használom Magyarországon belül .

Sajnos már a teli is a nyári gumi is satu kuka, és gondoltam veszek egy premium minőségi négy évszakost, feltétlen prémium szükséges mivel évente (30-35.000km között megyek, 50% autópálya és 50% jobb minőségű egyenes szakaszok )


Kb 100 rugó lenne a 4db (14 zollos) gumi, az auto értéke kb 350/400 rugó .


2023. márc. 13. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Normál 4évszakos gumi

jobban kopik mint a téli/nyári meg nem annyira tapad

viszont spórolsz vele vmennyit

2023. márc. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mekkora méret kellene pontosan, lehet van jobb ebben a kategóriában.

Nem, nem kopik jobban.

Nem, nem tapad kevésbé, mint az aktuális évszakos gumi.

2023. márc. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
155/65/r14
2023. márc. 14. 19:43
 4/7 anonim ***** válasza:

A vredesteinnek ez a gumija is elég jó, és olcsóbban kijössz, szerintem jobban megérné.

[link]

2023. márc. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tapasztalat vagy csak olvastad valahol?

Majd keresek rolla véleményeket de 8.000ft-/ per db ennyivel olcsóbb, igazából az ára mindegy mert nem nagy a végkülönbség .


A Goodyear Vector gen.3 (számtalan nagy verseny győztese lett 2021-ben) lenne a legjobb, de már nincs ebben a méretben, csak az előző generációs gen.2 arról pedig vegyes véleményeket olvasok.


Lényeg lenne hogy kibírjon 2 évet / 70.000km-t, es inkább veszek egy prémiumot minthogy egy év múlva újra kelljen vásárolni .

2023. márc. 17. 02:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor ezt kell megvenni, de ha 2 év alatt mész 70 ezret, akkor a szezonális gumi jobban megéri.
2023. márc. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem éri meg, mert az eltart akar 3-4 szezont is.

Én az autot csak (max) 2 évig tartom meg.

2023. márc. 18. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!