Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kreatív rendszám...

Milyen kreatív rendszám letakaró megoldásokat láttatok már hirdetésekben?

Figyelt kérdés

Az imént dobott fel egy autó hirdetés képet egy Facebook csoport, ahol úgy oldották meg a képen a rendszám kitakarást, hogy odatették az egyik lábszőnyeget és azt (mivel függőlegesen nem állna meg) még kitámasztották egy fadeszkával.

Ez ihlette a kérdést. Ti miket láttatok már hasonlókat, amikor valamit rátettek a rendszámra, hogy ne látszódjon a fotókon?

Amiket én láttam eddig még: kartonpapír odacelluxolva, 2 db A/4-es lap szintén odaragasztva, vagy éppen koszos autószerelő ronggyal "becsomagolva" a rendszámtábla.

A kérdés tehát: milyen hasonló találékony megoldások lehetnek még?



2023. márc. 15. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Nekem a kedvencem a hatalmas emojival való kitakarás. De az sem rossz, amikor úgy hirdetik az autót, hogy első tulajdonostól eladó, napi használatban van és ott virít rajta az új formátumú rendszám vagy éppen az ideiglenes.
2023. márc. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Motorhírdetésnél szájmaszkal takarták.

[link]

2023. márc. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
2023. márc. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

A képszerkesztővel való kitakaráson kívüli kreatív megoldásokra gondolsz, feltételezem.

Olyan nagy különlegességet nem láttam még, a rendszámra dobott pólón, meg klasszikus kartonpapíros változaton kívül. De az sem szépen bevágva a tartó keretbe, hanem csak egy széthajtogatott doboz nekidöntve az autónak.


Amúgy nem teljesen értem, hogy ez mire jó. Oké, azt értem, hogy vaj van az eladó fején és nem akarja, hogy lekérdezzék a rendszámot. De ha valaki elmegy megnézi a kocsit, be is vizsgáltatja, ne adj isten el akarja vinni próbaútra, ott kiderül a rendszám és vele együtt az esetleges félnivaló, nem? Akkor meg mi értelme hogy addig teljesen feleslegese raboljuk egymás idejét és tartjuk fel egymást?

Vagy arra bazíroznak az ilyenek, hogy a célcsoportnak annyi IQ-ja nincs, hogy akkor, még a szerződés aláírása előtt lekérdezze?

2023. márc. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

"Vagy arra bazíroznak az ilyenek, hogy a célcsoportnak annyi IQ-ja nincs, hogy akkor, még a szerződés aláírása előtt lekérdezze?"


Igen.

2023. márc. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Én még a "privát" fotókon sem értettem ezt a nagy rendszám takargatást. Eladásnál meg aztán főleg nem, hiszen értelmes eladónak nyilván első dolga lesz lekérdezni a kocsi adatait amihez látni akarja majd a rendszámot.
2023. márc. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!