Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lecserélnéd a jelenlegi...

Lecserélnéd a jelenlegi autódat újabbra, ha megtehetnéd?

Figyelt kérdés
Vagyis csak anyagi okai vannak, hogy régebbi autóval jársz?
2023. márc. 17. 15:27
A kérdező szavazást indított:
Igen, ha lenne rá pénzem, akkor újabb autót vennék
Nem, jó a mostani is, nem a pénz miatt járok öregebb autóval
18 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem, szeretem hogy olyan egyszerű és nagyszerű. Max. a biztonság miatt váltanék, ha túl sok pénzem lenne, vagy jönne a gyerek.
2023. márc. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

NEM!

Szeretem mindkettőt.

Ja, és már egyiket sem gyártják abban a formában. Ergo nem is tudnám. Mindkettő egy-egy adott modell egy olyan generációja, amit már 30 éve nem gyártanak. :D

2023. márc. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 nemaRendőrség ***** válasza:

Igen is meg nem is.

Ha sokkal több pénzem lenne akkor vennék egy elektromosat, ehhez viszont családi ház is kellene.

2023. márc. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Megtehetem de nem érdekel.
2023. márc. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jelenleg nem, mert a családi autónk 2.5 éves és még az előző is megvan, időnként használjuk is. Viszont városi használatra, ha lesz rá pénzünk, szeretnénk majd egy teljesen elektromosat.
2023. márc. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha megtehetném vennék másikat bár nem feltétlen újabbat,inkább a saját szempontjaim szerinti jobb autót vennék ami lehet régebbi is
2023. márc. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Fél éves autóm van, 2022-es modell, nincs mire lecserélni.
2023. márc. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Minekután abból a modellből amivel most járok nincs újabb így nehezen tudnám újabbra cserélni, kategóriailag viszont szívesen feljebb mennék egy fokot, de csak mert tetszik, értelme nem lenne.
2023. márc. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Én régebbire cserélném. Az enyém tele van elektronikával, magától beáll a parkolóhelyre, panorámatetős, Euro-6 motorral szerelt, tele van drága alkatrészekkel. Rengeteg a hibalehetőség.
2023. márc. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nyilvánvalóan a kérdés azoknak szól, akik régebbi autóval járnak, nem azoknak, akik újjal, szóval ezt kár beírni, hogy új autód van, mert nem ez a téma.
2023. márc. 17. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!