Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megvennétek olyan autót,...

Megvennétek olyan autót, amiben van már 500 ezer km?

Figyelt kérdés

2023. márc. 22. 01:02
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
78%

Ebből megint sok minden nem derül ki. Meg kell nézni, fel kell méretni az állapotát.

Ami nem túl bizalomgerjesztő: import autó volt, 2016-ban behozva. Azaz ez előttről valószínű semmilyen infó, adat nincs róla. Kereskedő árulja. Így valószínű az előéletéről ő sem fog tudni semmit mondani.

Itthon 2-3 évente cserélt gazdát. Mindegyik tulaj évente 50.000 km-t beletolt.

Tavaly szeptember óta ki van vonva a forgalomból. Azaz fél éve áll azon a kavicsos placcon, ahol fotózták. Az állagának ez sem tesz feltétlenül jót.

És ami szubjektív: borzasztóan öreg autó kinézete van, kívül-belül. Még egy H Astra is ehhez képest kinézetben egy futurisztikus űrhajó. De ez nem lényeg, a te autód lesz, neked kell, hogy tetsszen.

2023. márc. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
100%
Import autó, fél millió kilométerrel, műszaki nélkül, ja, és ráadásul automata. Hagyjuk már!
2023. márc. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 hypno ***** válasza:
67%

#19


Ha nagyon bele vagy szerelmesedve vedd meg. A te pénzed a te döntésed...én nem tenném.

Annak oka van, ha már nem állnak neki levizsgáztatni.

2023. márc. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
67%

ez valszeg céges/üzletkötős autó volt

van előnye is meg hátránya is

ennyi pénzért nem rossz vétel viszont arra készülj, hogy 2 éven belül ugyanennyit rá is költhetsz

2023. márc. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 A kérdező kommentje:

Manuális váltós.

Fekete autó, sötét műszerfallal. Ritka az ilyen, a legtöbbnek vajszínű a belseje és autokata.

Nem tudom, a többi S60 kevésbé néz ki öregnek?

2023. márc. 22. 10:45
 26/57 A kérdező kommentje:

Meg ezt nézegettem még, ebben kicsit kevesebb km van

[link]

2023. márc. 22. 10:49
 27/57 A kérdező kommentje:
Meg majd szeretném OT-ra levizsgáztatni, ha eljön az ideje
2023. márc. 22. 10:58
 28/57 anonim ***** válasza:
0%
Csak új autót veszek.
2023. márc. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 Morzsi007 ***** válasza:
87%
Dízel ennyi évesen, ennyi km-rel csak egy dolog, persze állapotot veszünk, nem km-t. Kiváncsi lennék ekkora futás után hány helyen olajos a blokk és a benne lévő tömítések milyen állapotúak, az összes csapàgy, szimering közül mennyi szorul cserére akár. A futómű szerintem összes alkatrésze kapott már eleget, ami azt jelenti, hogy sokat kell költeni rá. De ez csak az én véleményem. Én nem venném meg
2023. márc. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
79%

"ez valszeg céges/üzletkötős autó volt"

Ez nekem is eszembe jutott. De! Van olyan csóró cég Magyarországon, aki munkára, évi 50.000 km-re, 14 éves öreg, 230.000 km-t futott, használt, behozott autót vesz az alkalmazottainak?!

De tegyük fel, hogy van. Van nála még csóróbb, aki ugyanerre a használatra ugyanezt az autót megveszi 16-18 évesen 400.000 km-rel?!

Nekem ez egy kicsit fura. És oké hogy Volvo, de valljuk be, annyira azért nem kuriózum. Állami intézménynél dolgoztam, ami nem arról volt híres, hogy felvetette volna a pénz. De ott a céges kocsikat 6-8 évesen, 200-250e km-rel már selejtezték.

Ha egy üzletkötő ilyen öreg 18-20 éves Volvóból száll ki, a szememben komolytalanabb, mintha egy új vagy pár éves felmatricázott Focusból vagy Astrából tenné.

De persze ez nem zár ki semmit...

2023. márc. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!