Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha már nem tudom milyen...

Ha már nem tudom milyen fagyálló folyadék van a kocsiban, elég ha csak ugyanazt a színt rakok bele?

Figyelt kérdés

Tudtommal van olyan amit nem lehet keverni, de azoknak a színe is eltér.

Ha rózsaszín fagyálló van benne, elég ha csak ráöntök egy szintén rózsaszín koncentrátumot? (Előre kevertet olvastam, hogy nem érdemes ráönteni, mert nem tudhatjuk mi lehet a pontos aránya a bent lévőnek, szóval az a biztos ha nem kevertet öntünk bele)


Egyébként nem csúnya, nem koszos a tartály, nem 5+ éve volt cserélve.



2023. márc. 28. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Színazonost önts bele és kész.
2023. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen! A fagyállóknál ( is) a szín a lényeg. ha kéket kevernél bele az csúnya lenne, és ugye a lényeg, hogy szép legyen a fagyálló.
2023. márc. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha bizonytalan vagy, de nem hiányzik nagy mennyiség, akkor desztillált vizet elég tölteni bele aztán ellenőrizni a fagyáspontját, de pár deci az nem oszt-nem szoroz kategória. Legalábbis én óvatos lennék, össze tudnak veszni az anyagok és akkor trutyit képez. Néhány év után csere és akkor tudni fogod pontosan :)
2023. márc. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!