Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Könnyebb a forgalmi vizsga...

Ibolya84 kérdése:

Könnyebb a forgalmi vizsga Kisújszálláson,mint Debrecenben?

Figyelt kérdés

2023. márc. 30. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden bizonnyal, mert van összesen 1 db lámpás kereszteződés, meg forgalom is alig van, de közlekedni is kevésbé tanulsz meg.
2023. márc. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kisújszállásban még van forgalmi vizsga? Én karcagi vagyok, anyámnak még ott volt, nekem már Szolnokon.
2023. márc. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
*Kisújszálláson
2023. márc. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%

file:///C:/Users/D%C3%A1n%20Marcel/Downloads/Orsz%C3%A1gos%20vizsga%C3%BAtvonalak%20(4).pdf


Nem hittem volna, de ezek szerint tényleg van. Gondolom B-re kérdezi a kérdező. Ahol balról-jobbra a 6. oszlop be van X-elve ott van vizsga autóra.

2023. ápr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Na, én se leszek már butább, letöltött PDF fájlt ide beszúrni. Jó lenne, ha jelentené valaki, hogy töröljék.


Akit meg érdekelnek a vizsga útvonalak: forgalmi vizsga útvonalak ITM google-ba, ott a legelső, és a táblázatban ahol a 6. oszlop be van x-elve ott van B kategóriás forgalmi vizsga.

2023. ápr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!