Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez milyen vonóhorog?

Ez milyen vonóhorog?

Figyelt kérdés

[link]


A kupak toyota, de bármilyen kupakot rá lehet tenni végülis :D

És mennyit ér kb? Nekem nincs rá szükségem, de nem akarom hülyének nézetni se magam hogy horror árat írjak ki rá…



2023. ápr. 5. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb amennyit adnak érte a MÉH-ben! Ugyanis ezek használtan szinte eladhatatlanok, mivel műbizonylat nélkül nem lehet leműszakiztatni az autót amire felszerelik, az meg gondolom már nincs meg hozzá. Az mellett, meg ezek típusspecifikusak, nem csak a kupakot cserélgeted, és akkor már jó más autóra.
2023. ápr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs meg sajnos. Így vettem vonóhoroggal együtt. de ha tényleg eladhatatlan akkor el fér a garázsomban...
2023. ápr. 5. 17:06
 3/7 A kérdező kommentje:
De gondolom akkor mindenképp le kell szerelnem mire viszem műszakira, mert nincs hozzá műbizonylatom
2023. ápr. 5. 19:30
 4/7 anonim ***** válasza:
De ha így vetted és be van írva a forgalmiba, akkor minek szereled le? A mübizonylat csak az első műszakiztatásig kell, amikor a vonóhorgot is beírják, pont ezért nincs már meg senkinek.
2023. ápr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én pl azt se tudtam hogy be kell iratni műszakiba. Soha nem volt vonóhorgos autóm. Azt se tudom eszik e vagy isszák
2023. ápr. 5. 20:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha így vetted, akkor sanszos, hogy benne van a forgalmiban is, ebben az esetben rajta kell, hogy legyen műszakin. O (O1, O2) mezők ha üresek, akkor nincs bejegyezve, de ha van ott valami, akkor be van jegyezve (750 kg pl)
2023. ápr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen van. 650 kg köszönöm a segítséget
2023. ápr. 7. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!