Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok erről a hirdetés...

Mit gondoltok erről a hirdetésről?

Figyelt kérdés

[link]


Nem ismerem konkrétan a típust, de elég jó áron van sztem. Törzskönyv + szervizkönyv, és "csak" 217 ezer van benne.


Szerintetek tekert lehet, vagy van benne csapda? Vagy ez reális ár?



2023. ápr. 10. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem reális.
2023. ápr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elől-hátul is össze volt törve. Hátul hiányzik a tolatóradar. A kormány szrrá van kopva=rohadtul nem 217 van benne.
2023. ápr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Reális, bár egy picit azért megpróbálnék alkudni mégiscsak egy 15 éves autó. Ami nem reális az a km. Nemhogy sok bele, én egy kicsit keveslem is.
2023. ápr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
De ott van tolatóradar az uccsó képen. Viszont az milyen már hogy egy ilyen audit avia kúton tankolnak. 🤷‍♂️
2023. ápr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A kormány kopása mondjuk nekem is feltűnt... De pl. az én Yarisom kormánya is hasonlóan kopott és abban 250 ezer van. Szóval akár reális lehet.


Az h törve volt, amúgy miért számít ennyire? Tudom h "sosem lesz már olyan mint a gyári", de látszani úgyse látszik, ha meg esetleg baleset lenne, ígyis-úgyis összetörik...

2023. ápr. 10. 18:05
 6/8 anonim ***** válasza:

#5 Kormány kopás egy bullshit, egyrészt ezeknek nem kopik csúnyán, másrészt aki mondjuk gyűrűvel használja (sajnos ismerek ilyet) annak már 130 ezerrel is rongyos.

Itt inkább a hangsúly azon van hogy 15 év alatt 220at sikerült menni egy 3ezres dízellel? Nekem ez egy “kicsit” fura.

2023. ápr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Értem. És ennek amúgy hogyan lehet biztosan utánajárni?


Azt tudom hogy műszaki vizsgán már lefotózzak pár éve a km óta állását és az fel van töltve az ügyfélkapus portálra. Bár gondolom ezeket akkor tekerik mikor behozzák Németből.


Van erre egyéb praktika? Pl ez a CarVertical?

2023. ápr. 10. 18:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Carvertical abszolút hülyeség, a km állás valósságára meg csak egy márkára specializálódott szaki tud bármit mondani, de még ő se biztos hogy talál tekerésre utaló jelet, ha olyan állapotban van az autó. Mindig vizsga előtt tekergetik, tehát a lekérdezősdit azt inkább dobjuk ki a kukába. Amúgy meg ha egyben van vedd meg mert ezek jól bírják a strapát, km csak egy szám, sokszor van hogy nem éppen úgy aránylik a km és az állapot ahogy elképzelnénk.
2023. ápr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!