Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit kezdtek egy márka nagyon...

Mit kezdtek egy márka nagyon durván márka fanatikus emberrel?

Figyelt kérdés
Tehát, aki megmagyarázza, hogy van egy adott autó márka ami az isten, minden más pedig shit. Tehát emberek hogy nem képesek felfogni, azt hogy nem mindenkinek ugyanaz az az elvárás egy autótól.

2023. ápr. 12. 20:27
 1/9 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Semmit. Ahogy egy egy politikai párt fanjaival sem tudsz mit csinálni.
2023. ápr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az talán még rosszabb. 😅
2023. ápr. 12. 20:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszélgetek vele az adott témáról. Ha valaki hisz valamiben, amivel nem értek egyet, akkor nem feszegetem a témát.
2023. ápr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 veterán vas ***** válasza:
100%

Az igazán bigott fanatikusokkal -bármilyen területen is érdekelt- két dolgot lehet tenni: vagy nagy ívben elkerülni, vagy -ha mást nem lehet- akkor kiröhögni/nevetségessé tenni.

Első látásra bizonyára bunkó megoldásnak tűnik, de az ilyen tipusú embert semmi más módszerrel nem tudod megállítani.

2023. ápr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
igaza van bmw autót gyárt a többi csak szart
2023. ápr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ő dolga, meggyőzni úgysem tudom az ellenkezőjéről, ráadásul az sem biztos, hogy igazam lenne. Ez tényleg ugyanaz, mint a vallási/politikai/ateista/akármilyen fanatizmus, részigazságokba, pici tényekbe kapaszkodva képes felépíteni a saját várát, amit úgysem bonthatsz le, ráadásul miért is akarnád lebontani? Mert a te életed sem lesz jobb attól, hogy valakit "megtérítesz". Hagyni kell.
2023. ápr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele belemenni olyan témába ahol tolhatja a fanatizmusát, ennyi az egész.
2023. ápr. 13. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen cimbim, még akkor is istenítette a szrját amikor zsinórban háromszor hagyta az út szélén.

Ha találkoztam vele és rá akart kezdeni az autós témára nekem hirtelen el kellett intéznem egy telefont

2023. ápr. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan... kit érdekel ki mit tart jónak! Minek kéne meggyőzni bárkit is? Mindenki tudja neki mi a jó.
2023. ápr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!