Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire utalhat a piros akkumulát...

Mire utalhat a piros akkumulátor kigyulladás?

Figyelt kérdés

Elég peches a szériám. Nemrég műszakiztattam az autóm, és előtte javítva lett számos dologra. Aztán hazavittem, és rögtön megadta magát az egyik henger. Visszavittem, elektromos hibája volt, megjavították. Azóta ahogy ráadom a gyújtást, világít a piros aksi a műszerfalon, de csak míg be nem indítom a motort. Ez lehet annak a következménye, hogy buherálták a vezetékeket? Az aksi 5 éves TAB márka. A generátor 2 éve lett cserélve, de a legolcsóbbra.

Indításkor egyből elalszik a piros. 20 éves autóról van szó.

Pedig márkaszervízben volt javítva, és folyamatosan hibát jelez, ahogy hazaérek.



2023. ápr. 13. 09:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi lesz a következő kérdés, villan az olajnyomás lámpa, amíg nem jár a motor? Ezt még elméleti vizsgán is megkérdezik. :D Ha menet közben villan, akkor van baj, egyébként csak azt jelzi, hogy működik a visszajelzés.
2023. ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!