Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motoros bőrruházat suliba?

Motoros bőrruházat suliba?

Figyelt kérdés

Ki mit tenne, ha motorral kéne bejárnia 60 km-re a suliba, így muszáj az egyrészes bőrruhát, csizmát is felvenni, de az iskolában nincs jelenleg lehetőség átöltözni?

Nagyon gázos lenne egész nap így ülni? Vagy más járt már így be?



2023. ápr. 13. 18:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
54%
igen szerintem gaz. nembeszelve rola meleg es kenyelmetlen. csak sikerul valahogy magaddal vinni egy farmert , pulcsit
2023. ápr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
#11 utána jön az, hogy "a táskámba nem férnek el a könyveim a plusz ruhától" xDD
2023. ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Az egész iskola tatarozás alatt van, örülünk, hogy terem még van. Ha lenne már úgy budi, hogy ott lehessen, megtenném, de jelenleg esélytelen… Csak ezért kérdeztem.

Egyébként azért egyrészes, mert olyanom van és nem szeretnék újra pénzt költeni, ha ez így nem annyira gáz.

2023. ápr. 13. 20:18
 14/19 anonim ***** válasza:
69%
#13 Akkor ne motorral járj suliba. Egyébként egy motoros kabát és egy pár farmer alá is felvehető térdvédő ára nem olyan nagy pénz. Mármint nagy pénz, de ha már van motorod, bőrruhád és gondolom tankolsz is a motorba, akkor nem ennek kéne padlóhoz vágnia. Én befektetnék ezekbe a helyedben, az már egyéni szoc. problem, hogy egy költséges hobbit választottál (de még akkor sem kötelező motorral járni suliba).
2023. ápr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Jó, azért kösz mindenkinek a véleményt!
2023. ápr. 13. 20:28
 16/19 anonim ***** válasza:
Kell? Kíváncsi lennék melyik ez a suli ahova 60km-ről kizárólag motorral lehet bejutni, és se busz se vonat nincs
2023. ápr. 14. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nincs WC, vagy tornaterem öltöző, ahol átöltözz?
2023. ápr. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"motorral kéne bejárnia 60 km-re a suliba"

Kell? Ha tényleg semmilyen más alternatíva nem létezik, esőben, felhőszakadásban, vagy télen hidegben, ónos esőben nem lesz túl komfortos. Vagy olyankor megteheted, hogy aznap nem mész suliba?

Nem tudsz átöltözni? Akár csak a mosdóban? Wc csak van a suliban, nem!?

Én biciklivel járok munkába (egyetem). Jó időben biciklis szerelés van rajtam. Tapadós biciklis gatya, stb. De ahogy beérek átöltözök. Nem lennék egész nap ebben. Órát sem ebben tartok. A fiúknak kiguvadna a szeme. Alig vagyok 5 évvel idősebb a hallgatóimnál. Tanársegéd vagyok, a doktorimat csinálom. Ja és lány vagyok. Szóval elképzelheted, fura lenne. :) Ezért át szoktam öltözni, teljesen jól megoldható.

2023. ápr. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
57%

Gondolom az áll a háttérben, hogy nincs kedved buszon-vonaton zötyögni oda-vissza 5+ órát (ami tök érthető) és ezért inkább motorral mennél.


Nyilván a kétrészes bőrruha kényelmesebb lenne, mert leveszed a kabátot, azt cső. Ha a suliban sehogy nem tudsz átöltözni és a tanárokat nem érdekli hogy miben vagy, neked meg nem túl kényelmetlen, akkor miért ne?


Legfeljebb ha nagyon akarsz, veszel kb 40.000-ért csizma helyett egy Alpinestars cipőt, ami a bokádat ugyanúgy védi, jól néz ki, olyan mintha utcai cipő lenne, viszont kényelmesebb benne sétálni is, meg hosszabb időt lenni benne.


Amúgy én is mentem már be egyetemre nem egyszer motorral 50 km-ről bőrcuccban. A jóisten se fog azért a 2 óráért 5 órát elutazgatni a napból. Senki le se szarta, max megkérdezték, hogy melyik a motorom és hol parkolok.

2023. ápr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!