Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe került nektek egy...

Mennyibe került nektek egy kerékcsapágy csere munkadíjjal együtt?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 13. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Ennek a kérdésnek így mi értelme?

Én megírom, hogy nekem semennyire, csak az alkatrész árába, mert magamnak csinálom, más meg leírja, hogy a tiedtől teljesen más típusú és alkatrészárú autójában mennyi volt. Ezzel ki leszel segítve gondolom....

Írj egy típust, oszt akkor tudunk érdemben is válaszolni majd.🙂

2023. ápr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Teljesen mind1 a típus, érdekel kinek mennyibe került. Alkatrész ár és ha volt, akkor munkadíj mennyi. Az is jó dolog ha leírjátok az autó típusát is. Köszi
2023. ápr. 13. 21:37
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

suzuki ignis 2005


első kerékcsapágy csere kb 2 éve volt

Én vettem a csapágyat kb 5000 forint volt

a munkadij 15 000 volt számla nélkül

tehát 20 ezerből jött ki

2023. ápr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Cliónál nekem haver cserélte ki, csapágy kb 3500ft volt, a kerékagy kiszedése kb 15 perc, csapágy kinyomása préssel kb 3 perc, vissza ugyanennyi, majd össze.

De az egész kb fél óra volt, adtam neki egy 5 lepedőt, nem akarta elfogadni.


De ha ezért tényleg van valakinek pofája 15-nél több munkadíjat elkérni, tegye meg.

A legnagyobb barom, aki szó nélkül tűri.

2023. ápr. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

"Teljesen mind1 a típus"


Nem mindegy. Nyilvánvaló hogy azért érdekel téged, hogy saját magadnak kiindulási pontot adjon. De ez így f*szság, hatalmas a szórás típustól függően. Egyik autón első agyba épített csapágy 50 ezer + 3 óra munka, másik autón kúpgörgős csapágy 10 ezer + 1 óra munka. A különbség jelentős.


Ennek semmi értelme nincsen, az Ételek-italok kategóriában sem kérdezed meg, hogy ki mennyiért vett felvágottat. Írd le normálisan hogy mit akarsz tudni, ez itt nem a mesedélután.

2023. ápr. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
#5 A kérdező folyamatosan ilyen kérdéseket tesz fel, csak unalomból, és nem azért, mert az ő autójának ilyen gondja van. De valószínüleg tini, tehát jogsija sincs, meg eleve nem is illik más péztárcájában kotorászni.
2023. ápr. 14. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tök ugyanannyi az alkatrész meg a munkadíj is egy Trabantnál és egy S8-nál...
2023. ápr. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 90e Ft volt.
2023. ápr. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Teljesen mind1 a típus" - Így van igen.

Akkor megcsinálod az X5 bmw-t ugyanannyiért mint egy Clio-t?

2023. ápr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!