Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vegyek ilyen régi autót?

Vegyek ilyen régi autót?

Figyelt kérdés
Első autóm 2001-es vw polo 6n2 volt, 2015ben. Mostanra viszont már több, mint 20 évesek, viszont imádtam. Elég jó árba vannak most. Kb 5 évre tervezek. Szerintetek butaság lenne újra azt venni? Egyébként van több pénzem is újabb autóra, de nem tetszenek. És úgy vagyok vele, ha ilyet vennék, akkor maradna is sok pénzem, hogy fullosan rendberakjam.
2023. ápr. 21. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Ha leakasztasz egy nem szétrohadtat, akkor miért ne értelme?
2023. ápr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hypno ***** válasza:

Megerősítsünk, vagy lebeszéljünk? xD


Én inkább az előbbi pártján vagyok.

Ha szeretted a típust, hobbi autónak nyugodtan. Nem is kérdés.

2023. ápr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2 régi autóm is van,én bátorítalak hogy vegyél. Egy régi autó még autó volt
2023. ápr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Amúgy meg egy 2001-es autó az régi? :D :D

Nekem az 1988-as... az régi. :D :D

2023. ápr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elhiszem en, hogy tetszett, de azt, hogy annal a tipusnál nincs szebb-jobb azt nem fogadom el.

Ha tenyleg hobbiautonak kell ok, viszont a van több penzem eleg keves infó. Mar 2 milliós keretből is olyan valasztek van, hogy összezavar. Igaz nem lesz keves km, vagy nagyon megkimelt elsőgazdás, de valasztek van...

2023. ápr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
1.2 millióm van, de nem találok ennyiért jót. 2 millióert mar talaltam en is, de annyi penzem nincs. Ezek meg max 500ezrek, es maradna penz hogy kívül-belül jó legyen. Nagyreszt varosba megyek, napi szinten, illetve hétvégente hosszabb távokat is, (de max 100 km)
2023. ápr. 22. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!