Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Idén lett meg a jogsim, 6...

Idén lett meg a jogsim, 6 ezer kmt levezettem. Szerintetek egy 3 ezer kilométeres utazás Spanyolba bevállalható?

Figyelt kérdés
Vagy idén inkább repüljek?
2023. ápr. 24. 19:05
1 2
 1/13 nemaRendőrség ***** válasza:
100%
Repülj, egyébként is sokkal olcsóbb
2023. ápr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Honnan kellene tudunk? Te érzed mennyire biztos vezetésed. Van olyan, aki több 100 ezer km után sem vállalná be, de van olyan, aki a 1000 km után is bevállalná. Egyénfüggő.
2023. ápr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én tapasztalt sofőr vagyok, mégis inkább kihagynám. Francnak hiányzik annyi vezetés. Inkább repülnék.
2023. ápr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

2 nap elmegy az életedből, cserébe semmi értelme, hacsak nem sok cuccot viszel.

A repjegy + autóbérlés olcsóbban kijön.

2023. ápr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Repules gyorsabb es olcsobb, ezt tudom, de a vezetes mostanaban meg elmeny szamomra, es igy az egesz szabi egy erdekesebb kaland. Odakinnt meg jol jon az auto. Felbontanam az utazast tobb napra, tobb helyen megallnank korulnezni, naponta meg nem vezetnek tobbet, mint amit itthon mar levezettem autopalyan.
2023. ápr. 24. 19:49
 6/13 anonim ***** válasza:
26%

3000 km 6 literes fogyasztással, 580 Ft-s benzinnel 104400 Ft... van itt pénz lóvéra.

Hány nap alatt tervezted? Mennyi idő alatt álmosodsz? Az autópálya nagyon alkalmas rá :)

2023. ápr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%

Kiváló alkalom, hogy megutáld a vezetést. :D


Nincs épelméjű indok amellett, hogy autóval tedd meg ezt az utat, de nekem úgy tűnik, hogy már eldöntötted.

2023. ápr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

@5

Így azért már más a helyzet.

Ha nem spanyolba mész, hanem spanyolig majd vissza, megállsz vagy 10 városban odavissza nézelődsz stb akkor hajrá.

Ha meg tudod tenni anyagilag és vágysz is rá akkor jó lehet

2023. ápr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor vállalnám be ha konvojban mennénk sokan, akkor buli gyakran megállni, dumálgatni, mozogni egy kicsit, meginni egy kávét stb. Ha egyedül kellene tolnom akkor fixen nem mennék autóval, nekem is élmény a vezetés és ez így végülis élmény, kiábrándító élmény hidd el. Egyszer mentünk 16 órát egyedül, soha többet, pedig az asszony átvette a végén, de már nagyon elegem volt. Ha a komfort számodra fontos, akkor válaszd a repülőt, ha szereted kínozni magad vagy hajlandó vagy tördelni az utat hogy ne meredj meg, akkor autó.
2023. ápr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"a vezetes mostanaban meg elmeny szamomra"

Majd elmúlik, minek siettetni?

2023. ápr. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!