Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kell vmilyen írásos meghatalma...

Kell vmilyen írásos meghatalmazás vagy egyéb ha nem az én nevemen lévő autóval utazok ki külföldre?

Figyelt kérdés
3 autónk van, 2 apum nevén és 1 anyumén. Ha vmelyikkel kimegyek, kell arról vmilyen meghatalmazást vagy egyebet írnunk vagy nem szükséges?
2023. máj. 9. 18:16
 1/5 anonim válasza:
Kölcsönadási nem árt ha van
2023. máj. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem köszi, EU-n belüli ország lenne egyébként. Nem tudom számít-e ez vmit.
2023. máj. 10. 08:16
 3/5 anonim válasza:

Számít, mert Magyarországon városon belül, tesótól szóban kölcsönkért autóval megbüntetett a rendőr.

Tehát ha elviszed apád autóját azzal mész a boltba mivel neked nincs autód ahhoz is az a papír kell. Igaz h a kutya nem nézi de ha elkap egy faxxopó rendőr akkor van baj

2023. máj. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Konkretan jó par éve a munkatarsam azert kapott buntetest, mert a céges kocsihoz nem volt papirja hogy vezetheti.

Szoval ne azon muljon...

2023. máj. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az kemény, rendben köszi a segítséget!
2023. máj. 10. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!