Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma buktam meg az elméleti...

Ma buktam meg az elméleti vizsgán és tiszta idege roncs vagyok mert nagy hülyeség miatt buktam meg. Van itt más is aki megbukott? Talán nem vagyok olyan egyedül ezzel?

Figyelt kérdés

Sajnos az utolsó 2 percbe buktam meg már úton voltunk visszafelé, el kellett volna forduljak jobbra aztán lefulladtam valami okból és nem tudtam ujra elindulni.


Azóta sírtam, ideges vagyok minden bajom van.


Remélem nem én vagyok az egyetlen aki ilyen szerencsétlenül járt..



2023. máj. 10. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem elméleti, hanem forgalmi. Igen, sokan buknak.

Én pl. elindulás után 20 másodperccel buktam. De volt olyan, aki az utolsó métereken. Csak néhány hibavonala volt, de amikor már szinte célban volt, elkezdett +2 km/h sebességgel „száguldani”.

2023. máj. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elméleti vizsga az a kresz vizsga, te pedig forgalmi vizsgáról beszélsz. Én is megbuktam elsőre forgalmiból béna hiba miatt, de másodikra gond nélkül átmentem, meg is dicsért a vizsgabiztos és az oktató is. Azóta 4 év balesetmentes, gyakori vezetés van mögöttem.
2023. máj. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
Ha még azt sem tudod megkülönböztetni hogy a kresz az elméleti a forgalmi pedig a gyakorlati vizsga, remélem sosem lesz jogosítcányod, mert ilyen alacsony értelmi képességgel te képtelen leszel racionális döntéseket hozni ha hirtelen kell reagálni egy helyzetre.
2023. máj. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmi baj sincs ezzel. Ezen az oldalon nagyon sokszor előkerül ez a téma, hogy valaki megbukik. 10-ből 9-szer az illető azon kezd el hisztizni, hogy nem is ő volt a hibás, a vizsgabiztos szándékosan b*szott ki vele, biztos azért mert nem fizetett kenőpénzt mert nyilván egy aljas rohadék, stb. Lényeg, hogy nagyon nagyon sok esetben a megbukó tanuló vezetők nem ismerik el a saját hibájukat és másokat hibáztatnak, pedig az önkritika a legelső lépés a fejlődéshez. Ráadásul sokszor sokkal nagyobbakat hibáznak, mint te, mégis mást hibáztatnak.


Ezzel szemben te nyilvánvalóan tisztában vagy a hibáddal, beismerted, elfogadtad, így sokkal jobb pozícióból vágsz majd neki legközelebb, mint az emberek 90%-a. Megbukni egyáltalán nem szégyen, hibázni egyáltalán nem szégyen, ezért tanuló a tanuló. Ma még lehetsz miatta ideges, holnapra kialszod, következő alkalommal pedig nem fulladsz le és átmész.

2023. máj. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Azóta sírtam, ideges vagyok minden bajom van."


Ne láss már ekkora tétet a vizsgában, nem sikerül elsőre, semmi baj, majd sikerül másodszorra vagy harmadszorra. Több ismerősöm is van, akiknek harmadszorra jött össze, azóta több, mint egy évtized eltelt balesetmentesen.


Nekem bejött elsőre, de csak azért, mert egy jó fej vizsgabiztost húztam. Saccperkábé talán 100 óra után lettem volna azon a szinten, hogy a legszigorúbb vizsgabiztossal is tutira átmenjek.


A forgalmi vizsga egy ilyen játék, nagyon profin kell követned a szabályokat és irányitanod az autót, majd meglátod, az utakon levő sofőrök jelentős hányada bénázik, szabályt szeg...

2023. máj. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most neked jobb azzal ha ide írnák hogy van több ember aki hülye hozzá???
2023. máj. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!