Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi Magyar Forintert...

Mennyi Magyar Forintert vetted a jelenlegi kocsidat, mennyit koltottel ra?

Figyelt kérdés
Kezdem en, 15 millioert vettem hasznaltam, egy atnezes volt meg utanna egy olajcsere, ennyit koltottem ra.

#iPhone #olajcsere #kocsi #penztudatossag
2023. máj. 15. 16:17
1 2
 11/15 Szolovjov ***** válasza:
450 ezerért vettem. Hogy mennyit költöttem rá a 13 év alatt mióta használom, hát fene sem számolta. Most 28 éves az autó.
2023. máj. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha a céges is számít, amit magáncélra is bármire használhatok, akkor 0 és 0 mert nem én fizetem magánszemélyként az árát és a költségeit. De ha az eredeti költségeit mondanám, akkor olyan 10 millióba került vásárláskor, a jelenlegi infláció előtti időszakból, most már lehet, hogy 20 millió lenne. A költségei a kötelező szervizek, ezek több százezret tesznek ki alkalmanként. Pluszban az üzemanyagköltségek, eddig ez is biztosan jelent pár millót már de ez is cégnévre megy.

Persze, trollkodhattam volna én is most én itt és akkor úgy van egy 200 milliós autóm, vagy amilyet el akarok képzelni :) De komolyra fordítva a szót, ha van céges, akkor minek vennék bármit?

2023. máj. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem miért nem adnak céges autót 😤😤😤😤
2023. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha adnának cégest akkor eladnám a mostanit és vennék egy iphone 14 pro maxot.
2023. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szinte az összes válasz vicc….ugye? UGYE??
2023. jún. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!